Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - ocena Genialna firma. Wszystko na najwyższym poziomie od doboru produktu przez P....
~Aga
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 listopada 2023

Radek S. - opinia Bardzo profesjonalna firma. W zeszłym roku wymieniali mi drzwi wejściowe, w...
~Radek S.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 lipca 2023

Jan - opinia Korzystałem z usług firmy BMS - wymienili u mnie wszystkie okna w...
~Jan
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 9 maja 2023

Maria - opinia Bardzo profesjonalnie - swietna komunikacja z Pani Bozena, szybka wycena...
~Maria
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 14 kwietnia 2023

Katarzyna - opinia Wymiana drzwi zewnętrznych została przeprowadzona, profesjonalnie, fachowo,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 2 kwietnia 2023

Kasia - opinia Wspaniała Firma przyjazna klientowi! Zamówiłam okno, drzwi balkonowe i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2023

Krzysztof - opinia Obsługa i realizacja wymiany wszystkich okien w mieszkaniu przebiegła szybko...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 maja 2022

Marcin Fuszara - opinia wątek zamknięty U Pani Bożeny wybraliśmy i zamówiliśmy drzwi zewnętrzne drewniane CAL....
~Marcin Fuszara
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Polecam zakupy w Firmie BMS. U Pani Bożeny zakupiłam dwie pary drzwi PORTA z...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 grudnia 2021

Tomasz Dombek - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam asortyment i usługi firmy BMS. Firma rzetelnie wywiązuje...
~Tomasz Dombek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Asia. B.-P. - opinia wątek zamknięty Polecam w 100%. Zamawiałam drzwi do łazienki, Pani Bożena niezwykle pomocna i...
~Asia. B.-P.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

Ewa Wysocka - opinia wątek zamknięty Znakomita firma, profesjonalizm, życzliwość. Polecam.
~Ewa Wysocka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Iza - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca zakup drzwi i okien w BMS. Bardzo kompetentna i miła...
~Iza
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam. Zamówienie i wycena online. Szybkie pomiary i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2021

MARIA - opinia wątek zamknięty Demontaż starych okien i montaż okien plastikowych , zadanie wykonane na 5 z...
~MARIA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2021

Kasia i Grzegorz - opinia wątek zamknięty Polecamy Firmę BMS Pani Bożenki. Jesteśmy wdzięczni za pomoc oraz cierpliwość...
~Kasia i Grzegorz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Kasia i Grzegorz - opinia wątek zamknięty Polecamy Firmę BMS Pani Bożenki. Jesteśmy wdzięczni za pomoc oraz cierpliwość...
~Kasia i Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

drzwi wewnętrzne BMS wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa i usługa. Montaż super! Montażyści czyści , posprzątali...
~Monika
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2019

Maria B. - opinia wątek zamknięty Miła i fachowa obsługa p.Bożeny - cierpliwie doradza i podpowiada rozwiązania...
~Maria B.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi i doractwa Pani Bożeny....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

postów

87

wątków

do góry