Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria B. - opinia nowy temat Miła i fachowa obsługa p.Bożeny - cierpliwie doradza i podpowiada rozwiązania...
~Maria B.
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 25 listopada 2020

Magdalena - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi i doractwa Pani Bożeny....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 lutego 2020

Lidia - opinia Pelen Profesjonalizm.Pani Bożena kompetentna. Miła specjalistka w tej...
~Lidia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 1 stycznia 2020

drzwi wewnętrzne BMS Bardzo dobra obsługa i usługa. Montaż super! Montażyści czyści , posprzątali...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 marca 2019

Szybko i fachowo. wątek zamknięty Szczerze polecam. Ekipa, która wparowała solidnie i szybko działała. Ściany...
~Jakub
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2018

Wszystko ok wątek zamknięty Bez zbędnego zadęcia - akurat - z troską o klienta. BMS wymieniali u nas...
~Ewa SW
-

dodano: 5 września 2018

Zadowolony klient wątek zamknięty Ujmująca cierpliwość przy ustalaniu szczegółów zamówienia. Dotrzymany ( z...
~Edward
-

dodano: 8 sierpnia 2018

Polecam !!! wątek zamknięty Pani Bożenka stawia na współpracę i uważnie słucha klienta. Firma oferuje...
~Katarzyna
-

dodano: 3 kwietnia 2018

drzwi wewnętrzne PORTA - rewelacja!!! wątek zamknięty Z usług przedsiębiorstwa BMS korzystałam już drugi raz! Mam pełne zaufanie do...
~Agnieszka
-

dodano: 20 stycznia 2018

BMS Gdańsk: elastyczniść i indywidualne podejście do klienta wątek zamknięty Moje doświadczenie przy realizacji zamówienia drzwi z firmą BMS i Panią...
~Agnieszka Kamińska
-

dodano: 8 stycznia 2018

Polecam, bo sama sprawdziłam! wątek zamknięty Dwa duże okna lekko stylizowane zamówiłam w firmie BMS ponieważ mieli...
~Bogumiła Boros
-

dodano: 4 stycznia 2018

Mimo opóźnień rewelacja wątek zamknięty Firma wykonała wymianę drzwi wejściowych do mieszkania. Czas realizacji...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 października 2017

POLECAM FIRMĘ wątek zamknięty Bardzo polecam firmę BMS wstawiającą okna. Pani Bożena z którą wszystko...
~Mariola G.
-

dodano: 2 czerwca 2017

Ocena na 6!!! wątek zamknięty Jestem w pełni zadowolony. Po raz kolejny skorzystałem z montażu drzwi w tej...
~Kamil
-

dodano: 16 maja 2017

Po 3 latach współpracy - POLECAM! wątek zamknięty Współpracujemy z tą firma od ponad 3 lat jako prywatni odbiorcy. Różne...
~Viola i Maciek
-

dodano: 1 kwietnia 2017

Firma godna polecenia. wątek zamknięty Okno wstawione profesjonalnie, Panowie mili i znają się na rzeczy, było...
~Paweł
-

dodano: 30 marca 2017

Montaż drzwi zewnętrznych wątek zamknięty Chciałbym polecić firmę BMS. Trwa obecnie remont mojej klatki schodowej i...
~Łukasz
-

dodano: 21 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Super ekipa, bardzo szybko i...
~Danuta
-

dodano: 13 lutego 2017

Solidna i rzetelna Firma wątek zamknięty Polecam Firmę a przede wszystkim Panią Bożenę, która zawsze jest...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 września 2016

Okno do mieszkania wątek zamknięty Już po raz kolejny korzystam z usług tej firmy, niedawno wymieniałam drzwi...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
105

70

wątków

do góry