Widok

BMW E61

Regenerowałem u nich nastawnik/sterownik turbiny BMW E61, zapłaciłem za usługę, jednak okazało się, że efektu nie ma. Byłem dwa razy na reklamacji i po drugim razie otrzymałem informację, że nie można go naprawić (szkoda, że za pierwszym razem nikt tego nie stwierdził), można wymienić na inny z dopłatą z mojej strony - zgodziłem się i poprosiłem o inny nastawnik/sterownik. Dałem czas na zorganizowanie części ponad dwa tygodnie, gdyż wyjeżdżałem na urlop i poinformowałem o tym osobiście właściciela firmy. Po urlopie, kiedy zadzwoniłem do niego, odebrał, powiedział, że nie ma części ale ma kontakt do firmy z częściami (więc zbyt dużo przez ten czas nie załatwił) i jest teraz w trakcie jazdy do pracy, poprosił o telefon za ok 30 min. Dzwoniłem ponad 10 razy, nie odbierał lub odrzucał połączenie i nie oddzwonił. Następnego dnia również usilnie podejmowałem próby kontaktu - ponownie, bezskutecznie. Czuję się oszukany i naciągnięty na pieniądze.
Moja ocena
obsługa: -
 
asortyment: -
 
jakość usług: -
 
terminowość: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam facet mnie potraktowal podobnie , chce skierowac sprawe do sadu prosze o kontakt : czajkowski1@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry