Eltronic

Warsztaty samochodowe

Rumia, Władysława Łokietka 2b

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Warsztat na wysokim poziomie wątek zamknięty Regeneracja pompy wtryskowej przebiegła pomyślnie.Według mnie warsztat na...
~Kacper J.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Szybko i za nie duże pieniądze naprawili usterki elektryki. 2 dni i po...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Super fachowcy wątek zamknięty Super fachowcy.Wykonali precyzyjnie naprawę sterownika turbiny.Jestem bardzo...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2018

Bardzo dobra obsługa wątek zamknięty Świetna pomoc.Panowie potrafią pomóc w każdej sytuacji.Warto przyjechać,polecam
~Damian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Swietna firma wątek zamknięty Jeżeli chodzi o jakość usług to stoja na naprawdę wysokim poziomie. Polecam...
~Gracek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2018

Szybka naprawa wątek zamknięty Bardzo dobra firma.Przede wszystkim wykonują każde zlecenie najszybciej i...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Panowie z naprawą uporali się w ciągu 2 dni. Naprawili mi sterownik ABS-u....
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo szybko, bardzo fachowo firma godna polecenia
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

Bardzo dobra firma wątek zamknięty Cała naprawa odbyła się szybko i profesjonalnie.Polecam każdemu,kto szuka...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

profesjonalna firma wątek zamknięty Szybko i profesjonalnie zdiagnozowali usterkę.Szczerze polecam
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

OPEL Easytronic wątek zamknięty Bardzo solidnie wykonana usługa. Naprawa przebiegła sprawnie, mija miesiąc od...
~Marek Raciborski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Alternator AUDI wątek zamknięty Może nie najtaniej ale za to dobrze. Otwarte też w sobotę co mnie uratowało,...
~Jacek Borysiuk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

FORD GALAXY MK3 wątek zamknięty Skutecznie wypalili serwiswo DPF. Nowoczesna diagnostyka. Super. Wcześniej...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Zafira 2,0 DTI wątek zamknięty Błąd silnika w Zafirze, z którym nikt przez 4 lata nie mógł sobie poradzić,...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2017

BMW E61 wątek zamknięty Regenerowałem u nich nastawnik/sterownik turbiny BMW E61, zapłaciłem za...
~gosc
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2015

Naprawa sterownika turbiny wątek zamknięty Szybka naprawa 1h nastawnik działa ford mondeo mk3 1.8 polecam rumia!!!
~LIPNSKI
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

polecam wszystkim wątek zamknięty Polecam, współpracuje z panem od ponad roku, otrzymałem zniżkę jako że...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Super polecam wątek zamknięty Skrzynia biegów 7 mercedes naprawiona na miejscu super działa śmiga gorąco...
~Paweł dulski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

Janusz Poprawny - opinia wątek zamknięty Witam Bardzo dobra jakość usług bez problemow problemow a nawet jak będą to...
~Janusz Poprawny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Regeneracja Sterowników Pompy ABS i Elektroniki - Opinia wątek zamknięty Witam prowadzę swój warsztat samochodowy i osobiście współpracuje z firma...
~Jakub
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry