Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jakub B - opinia wątek zamknięty Dwa razy zawitałem w ich progi i za każdym razem był to kolosalny błąd. Raz...
~Jakub B
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 listopada 2019

Polecam ! wątek zamknięty Kilka dni temu odebrałem zamówione pod koniec Marca BMW X5 30d z 2017....
~Seidorf / Martyn
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

BMW i3 wątek zamknięty Przy podejmowaniu decyzji o zakupie BMW szczerze polecam salon Premium Motors...
~Inwind
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

NIE POLECAM wątek zamknięty NIE POLECAM FIRMY OSTRZEGAM!!! Wpłaciliśmy pieniądze i Pan Michał Łysoń...
~Kamil
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

BMW 5 GT wątek zamknięty Kupiłem niespełna roczne 530 GT. Auto wyposażone bardzo bogato, znikomy...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lipca 2016

bmw 530 wątek zamknięty Skorzystałem z usług BMW Premium Motors przy zakupie BMW 530 xd .Zarówno z...
~Mario
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2016

Polecam ! wątek zamknięty Perfekcyjnie ! miałem wiele obaw.. finalnie wyszło idealnie! Obsługa jest na...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

Zakup samochodu w BMW Premium Motors. wątek zamknięty W zeszłym tygodniu odebrałem samochód 520XD. Formalności przebiegły bardzo...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

Podstawa to dobra obsluga !!! wątek zamknięty Zakupilem samochod BMW - to juz drugi. Szkoda ze wczesniej nie trafilem do...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Polecam zakup używanego BMW w firmie BMW Premium Motors Gdańsk wątek zamknięty Kupiłem niedawno samochód w BMW Premium Motors - BMW 530d F10 2015. Jestem...
~Daniel Dajewski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

BMW Premium Motors w Gdańsku wątek zamknięty W kwietniu 2016 zakupiłem w BMW Premium Motors samochód BMW 118 z bardzo...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Wszystko na 6 :) wątek zamknięty Zakup to 530dx. Szybko znalazłem swój egzemplarz. Fachowe sprowadzenia auta i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

ocena BMW Premium Motors wątek zamknięty Piszę po 7 miesiącach od zakupu BMW 525xDrive.Pan Lukasz Cieszyński okazał...
~Janusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

profesjonala obsługa wątek zamknięty Witam, kupiłem u Pana Łukasza 530GT i jestem bardzo zadowolony z jakości...
~Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Pełna perfekcja wątek zamknięty Zakupiłam auto w Tej firmie i jestem bardzo zadowolona z transakcji.szybko...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2015

Sprawna obsługa, korzystne ceny samochodów- Polecam wątek zamknięty Zakupiłem samochód w salonie, po ok. 4 tygodniach auto było gotowe do odbioru...
~Jerry
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 października 2015

Polecam zakup auta w salonie Premium Motors wątek zamknięty Wszystkim miłośnikom samochodów marki BMW polecam salon sprzedaży Premium...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

Jedno z najlepszych miejsc do serwisowania BMW w trójmieście i okolicy wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, po której widać pasję do marki. Bardzo przystępne ceny...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Kodowanie elektroniki F30 wątek zamknięty Miła obsługa, piękne panie ;) i bardzo dobry elektronik, który robi cuda z...
~Karol G.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

19

wątków

do góry