Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daniel - opinia Zdecydowanie polecam, szkoda naprawiona sprawnie , przed czasem i prawidłowo....
~Daniel
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 16 sierpnia 2023

Artur - opinia wątek zamknięty W ostatnim czasie w moim BMW E60 pojawił się komunikat "Awaria Napędu". W...
~Artur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Wojtek - opinia wątek zamknięty Witam. Byłem na serwisie samochodu w aso zdunek. Serwis miał polegać na...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 października 2021

Zdunek Gdynia BMW -ramek rejestracyjnych nie dostaniesz w gratisów!!!!!! wątek zamknięty Zdunek Gdynia życzą sobie za ramki 10zl ,gdzie inne ekskluzywne salony i...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 maja 2019

Praca wątek zamknięty Wiele osób podnieca się praca w salonie i w grupie Zdunek mogę napisać pare...
~:)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

STANOWCZO NIE POLECAM!! wątek zamknięty Stanowczo NIE POLECAM. Odbyłem u tego dilera przegląd samochodu przed...
~Jan
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

Auta używane wątek zamknięty Obsługa, w moim mniemaniu, dość niechętnie zajęła się osobą, która nie...
~Zniesmaczony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Powiem szczerze. Mi ta praca odpowiada. Zarobki też nie są złe. Ale prawda...
~cały czas pracujaca
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Stzreżcie się też pracy u Zdunka!! wątek zamknięty Owszem,dostanie się pracę u Zdunka ale z niemal 100% pewnością że długo pracy...
~Bogdan
19

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2010

nie polecam wątek zamknięty godne uwagi jest tylko to, że do sprzedaży podchodzą tutaj jak do konia -...
~legwan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 października 2017

Brak kontroli wykonania wątek zamknięty Wymienialem szybe i po podpisaniu dokumentow podeszlismy na tzw. rutynowe...
~nowy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Nareszcie serwis godny BMW!!! wątek zamknięty Idealny serwis dla klasy PREMIUM! Nikt nie potrafił rozwiązać naprawy...
~Zadowolony właściciel BMW
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2009

Blacharnia Zdunek Megane wątek zamknięty Znakomita i sympatyczna obsługa. Totalnie bezstresowe usuwanie szkody.
~Zuzky
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

używane Bmw z Gdyni wątek zamknięty Przepraszam, czy tam ktoś pracuje? kiedyś taki blondas był, jedyny u Zdunka...
~Maciej
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Super serwis wątek zamknięty Wszystko można załatwić ;) trzeba mieć tylko dobry układ z jednym takim...
~Jędrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

NIGDY nie oddają auta w terminie wątek zamknięty zawsze mają jakieś ale, zawsze naprawy się przedłużają. Totalnie niesłowni i...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Bmw zdunek złodzieje wątek zamknięty Byłem na wyważaniu kół. Serwisant stwierdził ze było bicie na felgach, dali...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lipca 2016

Jestem zadowolony wątek zamknięty Kupiłem tutaj swoje wymarzone auto i jestem bardzo zadowolony z obsługi,...
~Jurek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Serwis motocyklowy :-( wątek zamknięty Dwa lata temu kupiłem motocykl BMW R 1200C wierząc ,że dla...
~Orzech
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2014

bmw wątek zamknięty Jestem uzytkownikiem bmw kupionym u zdunka. Jakosc jakosc obslugi serwisu...
~kierowca
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
149

postów

59

wątków

do góry