Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MB - opinia Bardzo miła obsługa, profesjonalnie, szybko.Polecam każdemu ,kto chce...
~MB
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 marca 2023

Krzysiek - opinia Świetny serwis , będę polecał każdemu , kto chce szybko i skutecznie...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

Robert - opinia wątek zamknięty Polecam firmę bardzo rzetelna firma, miła, szybka i profesjonalna obsługa...
~Robert
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lipca 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Rzetelna, fachowa i ekspresowa pomoc przy rejestracji aut krajowych i...
~Piotr
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 czerwca 2020

Daniel - opinia wątek zamknięty Miła, zgrana i naprawdę ogarnięta obsługa
~Daniel
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Polecam, każdemu kto ceni sobie czas.
~Paweł
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 maja 2020

ekspresowo, kompleksowo wątek zamknięty Jestem niezwykle zadowolony z sprawnej obsługi w firmie BRAD - w ciągu...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

alan - opinia wątek zamknięty Niestety nie miałem ani okazji ani możliwości by skożystać z usług tej firmy,...
~alan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Profesjonalna pomoc w rejestracji samochodów - polecam wątek zamknięty We wtorek zleciłem zarejestrowanie mojego samochodu, który sprowadziłem z...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

Pełna profeska wątek zamknięty Polecam firmę z czystym sercem, w 1 dzień zarejestrowali mi auto które...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

Znają się na rzeczy polecam. wątek zamknięty Zleciłam zarejestrowanie pojazdu sprowadzonego z Niemiec po czym po dwóch...
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lutego 2013

Firma godna polecenia!!! wątek zamknięty Rejestrowałem pojazd u Pana Ł. własciciela firmy "brad " obsługa...
~daniel
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

Profesjonalna firma polecam wątek zamknięty Zleciłam rejestracja pojazdu sprowadzonego z Niemiec firmie Brad i ku mojemu...
~Karolina W.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry