Widok

BRAWO!!! Ciag dalszy

Poza tym Pan Grzegorz przygotowal Nam towar juz gotowy do odbioru i nie musielismy czekac w kolejkach na magazynie. Wiec naprawde nie rozumiem jak mozna narzekac na bsluge ze jest nieprofesjonalna albo za mloda bo wg mnie akurat Pan Grzegorz jest chyba najmlodszym tam pracownikiem ale jego podejscie bylo lepsze niz nie jednego pracownika z kilkuletnim stazem. Naprawde gratuluje kierownikowi zatrudnienia takiego pracownika sam prowadze dzialalnosc i chcialbym miec takich pracownikow jak pan Grzegorz.Nie wiem oczywiscie jak inni handlowcy ale ja wypowiadam sie na temat obslugi przez pana Grzegorza dlatego POLECAM ZAKUPY W WEMIE A SZCZEGOLNIE U PANA GRZEGORZA ktory mimo mlodego wieku naprawde profesjonalnie podchodzi do klienta.Brawo brawo i jeszcze raz brawo Panie Grzegorzu:)!!!
Moja ocena
Wema kategoria: Glazura, terakota
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
jakość asortymentu: -
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kocham Pana Panie Grzesiu!!

Z nieba nam spadł taki sprzedawca,a ja głupi tyle lat kupuje u Pani..

a poważnie
To wypracowanko rzeczywiście świadczy o Pana profesjonalizmie i osób które Pana zatrudniły.
Dziecinada.
Może teraz każdy sprzedawca coś o sobie napisze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekamy na dalsze posty pracownikow WEMA'y ... krotko mowiac czekamy na autoreklame ;) Pracownicy WEMA'y wiedza o czym mowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry