Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tandeta, nie szanują klienta wątek zamknięty Wyprzedają towary niekompletne (bateria) i nie pasujące do europejskich...
~R
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Brak możliwości zwrotu zamówionych kafli i niedoszacowanie ilości. wątek zamknięty Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że projektant tak oszacował, że jednych mi...
~Kamil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

Wcale nie tak żle!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Po nieudanych zakupach i nie miłej obsłudze w innej firmie udaliśmy sie do...
~ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 maja 2011

TANIE PŁYTKI wątek zamknięty TRWA WYPRZEDAŻ TANICH PŁYTEK KAŻDY MIOŻE COŚZNALEŻĆ DLA SIEBIE W RUMI BYLEM I...
~KLIENT ZADOWOLONY
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2011

wielki problem z wymianą !!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Witam, należę do grona klientów negatywnie załatwionych.Mianowicie w grudniu...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

JEDNO WIELKIE ROZCZAROWANIE wątek zamknięty Towar jest wirtualnie w systemie a w magazynie jak się idzie po odbiór...
~Janusz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 czerwca 2009

Masakra wątek zamknięty Obsługa nawet nas nie zauważyła a byliśmy jedynymi klientami, kiedy...
~A.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

PORAŻKA wątek zamknięty Nie lubicie problemów? To omijajcie ich z daleka. Wszystko ok, jak masz...
~żenua
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

Wema Wrocław Bielany Katastrofa wątek zamknięty Z całego zamowienia, które opoznioe było ok 1 m-ca, zarówno zestaw wc jak i...
~wrocławianin
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2010

Tylko nie WEMA!!! wątek zamknięty Jakiś żart ta firma, w czerwcu zamówiłem płytki, dostałem część płytek...
~klient WEMY!!
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2010

PO PROSTU KPINA!!!! wątek zamknięty ZAWIODŁAM SIE JUŻ PO RAZ TRZECI!!! Do momentu złożenia zamówienia obsługa...
~Agnieszka Kowalczyk
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 marca 2009

Lekceważenie klienta wątek zamknięty Zamówiłem płytki 26.07 z terminem odbioru 10.08.,obiecano zadzwonić z...
~Henryk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2010

Odradzam wątek zamknięty Termin realizacji zamówienia zamiast 7 dni ponad miesiąc. Przy transporcie...
~MMS
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2010

Kpina z klienta w Wemie!!! wątek zamknięty Dla Wemy klient jest tylko i wyłącznie ważny w chwili zamawiania płytek...
~Klient z Chełmu
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 maja 2010

Porażka wątek zamknięty To już trzeci "salon" Wemy odwiedzany przeze mnie w ciągu 2 dni. I tutaj...
~Justa
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 października 2009

Polecam wątek zamknięty Chcialabym zauważyć jedną prawidłowość. Jest tutaj tyle negatywnych opinii o...
~Daga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 maja 2010

udane zakupy wątek zamknięty Ostatnio szukając wanny trafiłam na Wemę, zupełnie przypadkowo. Owszem wybór...
~klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2010

Tragedia!!! wątek zamknięty Nie mają prawie żadnych płytek w magazynie, dlugi termin oczekiwania, po...
~misiu
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

BRAWO!!! Ciag dalszy wątek zamknięty Poza tym Pan Grzegorz przygotowal Nam towar juz gotowy do odbioru i nie...
~zadowolony klient
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 października 2009

Uwaga na rabaty wątek zamknięty Nie polecam zakupów w firmiw Wema. Na początku bardzo miło, obiecany rabat i...
~zawiedziony klient
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lipca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

postów

46

wątków

do góry