Prazevica

Biura podróży

Gdańsk, Gronostajowa 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zygmunt - ocena Niedawno byłem z Nimi w Gruzji, świetna impreza , fajne biuro ! Polecam !
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 16 października 2023

Dziękujemy za wycieczkę do Helsinek wątek zamknięty W tym roku byliśmy z Prazevicą na wycieczce krajach bałtyckich i w...
~Tomasz Radzimski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Sprawdzeni , godni polecenia wątek zamknięty Wycieczka do Austrii bez żadnych problemów. Wszystko ok. Polecam
~Andrzej Tomasik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

wycieczka Wiedeń wątek zamknięty Byliśmy z grupą na wycieczce objazdowej we Wiedniu. Wszystko odbyło się...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Wycieczka do Rumunii w daniach 11-18.07.2015r. wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy panu Piotrowi Kowalewskiemu za przekazaną nam wiedzę...
~Maria i Ryszard Agacińscy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

Wielka Brytania wątek zamknięty Byłem z nimi w tym roku w Wielkiej Brytanii. Wszystko zgodnie z planem ,...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2015

ocena wycieczki Szwajcaria, Niemcy wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wycieczce organizowanej przez Prazevicę....
~Niewadził Barbara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Wycieczka - Chorwacja wątek zamknięty Witam,w 2013r byłem z Firmą Prażevica na wycieczce w Chorwacji na półwyspie...
~Roman
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Kompetencja i profesjonalizm wątek zamknięty Byłem bardzo zadowolony z organizacji, zapewnionej opieki w czasie wycieczki,...
~Przemek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Wioletta - opinia wątek zamknięty Uczestniczyłam w wycieczce w Bieszczadach organizowanej przez biuro...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Ocena pozytwna wątek zamknięty Byłem z nimi na imprezie zagranicznej. Piloci ciekawi, hotele mieszczą się w...
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

Karola - opinia wątek zamknięty Biuro godne polecenia. Organizacja bez zastrzeżweń. Wykwalifikowani...
~Karola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Wyjazdy organizowane przez biuro PRAZEVICA Biuro Turystyki Aktywnej polecam z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

wycieczka wątek zamknięty Byłam dwa razy z Biurem Prazewica i nie mam nic do zarzucenia- jestem...
~Bogda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

Prazevica :) wątek zamknięty Już kilka razy miałam okazję skorzystać z usług Prazevicy. Przy...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

PRAZEVICA - Fantastycznie, profesjonalnie ! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, świetny program wycieczki, zadowolenie w 100%....
~karoII
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

wycieczka wątek zamknięty Oferta, obsługa w tym merytoryczne przygotowanie pilota wycieczki na...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2013

świetna wycieczka wątek zamknięty Witam :-) byłem w maju z tym biurem na wycieczce w Chorwacji. Świetni...
~Kacper
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Opinia o wycieczce wątek zamknięty Biuro Podróży Prazevica było organizatorem naszej wspaniałej wycieczki na...
~Stanisława Głąb-Brandt
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Byłam z nimi w Berlinie, polecam godni zaufania bardzo udana wycieczka
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry