BULAJ

Restauracje Jedzenie na wynos Catering

Sopot, al. Franciszka Mamuszki 22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fajnie ale drogo wątek zamknięty Klimat spoko, fajnie że można usiąść na świeżym powietrzu. Bardzo sympatyczna...
~Król Midas
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Bardzo drogo i trochę dziwnie wątek zamknięty Byliśmy w Bulaju po raz trzeci. Przy poprzednich wizytach nie mieliśmy uwag,...
~Paweł
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Smacznie wątek zamknięty A mi smakowało wszystko! Mili kelnerzy, fajne krótkie menu, ładnie podane i...
~ap-ch
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

Bardzo dobre jedzenie i profesjonalna obsluga wątek zamknięty Bylam w Bulaju z sobote ze znajomymi. Wszystkim bardzo smakowalo. Najlepsza...
~kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

Polecam! wątek zamknięty Pyszne jedzenie, super obsluga. Skromne menu usprawiedliwione smakiem potraw!...
~Kuba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 grudnia 2014

WARTO wątek zamknięty wczorajszy wieczór. leniwie, powoli, przepysznie. gęsina w sześciu...
~artur
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

Szokujaca niedziela wątek zamknięty Do restauracji Bulaj wybrałem się z żona i dziećmi na niedzielny obiad....
~kef
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2013

przesmaki tu rządzą wątek zamknięty Pięknie bo pysznie.... acz czemu najlepsza Pani Anka (mała blondyneczka)...
~dariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

Smacznie lecz jednak... wątek zamknięty sztućce Michelin trzeba jeszcze dlugo polerowac zanim trafia do przewodnika....
~Gregor
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

Przepyszna kuchnia, polecam wątek zamknięty Miałem ogromną przyjemność razem z żoną zjeść tam niedzielny obiad. O...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 grudnia 2012

doobre jedzonko, polecam : ) wątek zamknięty takie jedzenie to przyjemność, nawet jeśli nie na co dzień to od czasu do...
~monicc
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

Przyjemnie i smacznie :) wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, sympatyczna atmosfera.Obsługa nie jest nachalna....
~Danuta A.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

Ocena wątek zamknięty Byłem tam wcześniej 2-3 razy, ocena będzie dotyczyła zamówionej imprezy....
~celt
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

ogólnie słabo wątek zamknięty Jeśli chodzi o jedzenie to kalmary bardzo słabe, zupa rybna nie była rybna a...
~Piotr i Ewelina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

Świetne miejsce na przyjęcie z okazji chrzcin wątek zamknięty Bardzo dobre menu zaproponowane przez obsługę Bulaja - dla każdego znalazło...
~Alina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Tak sobie wątek zamknięty Restauracja przereklamowana. Toalety zraziły mnie do tego miejsca całkowicie....
~Mario
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

Drogo i przeciętnie. wątek zamknięty Knajpa położona sympatycznie, obsługa w miarę. Dość długi czas oczekiwania....
~BB
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2011

Niebo w gębie!! wątek zamknięty Od jakiegoś czasu zapraszam do tego lokalu partnerów biznesowych i nigdy się...
~asta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 czerwca 2011

swietne golabki wątek zamknięty Chcialabym bardzo polecic ten lokal, poza genialnym jedzeniem oczywiscie...
~GS
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2011

:) - opinia wątek zamknięty Jedzonko fantastyczne ( poza czerstwym pieczywkiem :) ). Ceny dość wysokie....
~:)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

37

wątków

do góry