Odpowiadasz na:

Re: BURDA

- owszem bardzo interesuję się TEMATEM, lecz nie "hurtem"- kupiłabym kilka numerów, gdzie byłyby interesujące mnie wykroje- modele. Pozdrawiam

- owszem bardzo interesuję się TEMATEM, lecz nie "hurtem"- kupiłabym kilka numerów, gdzie byłyby interesujące mnie wykroje- modele. Pozdrawiam

zobacz wątek
17 lat temu
~ZoRenata

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry