Widok

BUTY DO SZAFKI !

Wszystkim reklamującym buty współczuję! Zużywanie się obuwia jest rzeczą naturalną - jeżeli kupisz buty i nie chcesz żeby się nic z nimi nie działo - odstaw je do szafki! Swoją drogą wstyd byłoby mi reklamować używane po pół roku buty - to tak jakbym reklamował zużyte kondomy.

Po raz kolejny daje max, ponieważ buty przyszły szybko i co najważniejsze tanio.


Wszystkim niezadowolonym polecam wizytę u psychologa!
Moja ocena
Eastend kategoria: Obuwie
obsługa: 4
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: -
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ty chłopie idź do psychiatry skoro porównujesz buty do kondoma. Prezerwatywa ma służyć ..... no powiedzmy około 15-30 min. i przede wszystkim zakłada się tylko JEDEN RAZ (chyba że ty zakładasz parę razy) więc nie porównuj tych dwóch rzeczy naraz. Powodzenia w leczeniu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeżeli buty w miejscu zgięcia pękają po pół roku przy okazjonalnym noszeniu to chyba jest coś nie tak, potwierdza to opinia rzeczoznawcy i sprawa w sądzie którą wygrałem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry