Eastend

Obuwie

Gdańsk, al. Grunwaldzka 569

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia Czuję się w obowiązku napisać opinię o sklepie, gdyż krąży o nim wiele tych...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Monika - opinia Niestety ale nie polecam, wręcz przestrzegam aby nie robic zakupów w tym...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

Kinga - opinia nie polecam. towar za 600 zł uszkodzony, a obsługa ma klienta gdzieś....
~Kinga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 maja 2022

jz - opinia wątek zamknięty zakup obuwia w sklepie internetowym. Reklamacja zaczyna być problemem....
~jz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 listopada 2021

Olek - opinia wątek zamknięty Firma się rozwija, zmienia asortyment - idą z duchem czasu. Extra!;)
~Olek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Basia - opinia wątek zamknięty Super sklep! Kupuję tu od lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam! :) Byłoby...
~Basia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

karol Arendt - opinia wątek zamknięty Super sklep....jedyny z Martensem w 3 City.....Szeroka oferta.Mieli nawet...
~karol Arendt
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Linda - opinia wątek zamknięty Fajny sklep, miła obsługa, z reklamacjami nigdy nie miałam problemu, dlatego...
~Linda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 listopada 2019

Dział reklamacji - porażka wątek zamknięty Bardzo dziwne podejście do klienta. Reklamacja odrzucona z powodu złego...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

Tragiczny proces reklamacji i jakość obuwia wątek zamknięty Postawa sklepu w trakcie reklamacji obuwia to jedna wielka farsa. Orzeczenie...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

~Norbert Gierczk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

Reklamacja butów wątek zamknięty Nie ma takiej niskiej oceny bo jedna gwiazdka to za dużo dla tego sprzedawcy....
~aramejczyk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

najgorszy sklep z butami jakikolwiek można znaleźć w internecie wątek zamknięty Obsługa jest miła jedynie do czasu zakupu, potem już jest tylko gorzej....
~zawiedziony
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2017

REKLAMACJA standardowo ODRZUCONA wątek zamknięty Przestrzegam przed kupnem obuwia w tym sklepie ze względnu na proces...
~Pan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Punkty rabatowe to żarty wątek zamknięty Za zakupy dostaje się punkty rabatowe, ale są one tylko na nie przecenione...
~Pankracy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Fatalna jakość butów, obsługa dno wątek zamknięty Kupiłam tam 5 par, z czego 3 się rozwaliły po kilku miesiącach chodzenia,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Odradzam!!!! Pomocne przy reklamacji! wątek zamknięty Do wszystkich reklamujących: Niecały rok temu zakupiłam w tym Sklepie...
~Dżasta Dżasta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

SUPER SKLEP i OFERTA. wątek zamknięty W ostatnim okresie czasu dokonałem w Sklepie ''Eastend'', zakupu kilku par...
~A N D R Z E J
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

To są jakieś jaja wątek zamknięty Zakupiłem u nich parę adidasów po miesiącu rozwalił się, zaznaczam, że nie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

Reklamacje to dramat wątek zamknięty Wszystko dobrze do momentu wady towaru, właściciele zapomnieli, że nie tylko...
~luk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry