Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam - opinia wątek zamknięty Zawieszona działalność gospodrcza od sierpnia.
~Nie polecam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Zadowolona klientka wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić BW Efekt, jakość wykonania uslug zadowolila...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Serdecznie polecam! Korzystałam z usług firmy z polecenia i nie żałuję. Pełen...
~Domka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Wysoki profesjonalizm ! wątek zamknięty Firmę polecono mi ok 4 lat temu, obecnie wykonała dla mnie remont i...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Polecam! wątek zamknięty Właśnie jestem świeżo po remoncie wykonanym przez tą firmę i przyznam, że...
~Olek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Wysokie rekomendacje! wątek zamknięty Firma wykonywała dla mnie kompleksowy remont mieszkania w lipcu 2017r....
~Krystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Nie polecam !!! wątek zamknięty Nie polecam tej firmy ze względu na fakt nieterminowego wykonania usługi...
~Angelika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

ŚWIETNYA KOMUNIKACJA, SZYBKA I SOLIDNA REALIZACJA wątek zamknięty Firmę pana Bogdana charakteryzuje wysoka jakość usług, świetny kontakt z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2011

Opinia wątek zamknięty Zleciłem tej firmie wykonanie remontu mieszkania. Wszystkie etapy, począwszy...
~Jacek Bóll
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2011

Nowaczyk - opinia wątek zamknięty Niestety nie polecam. Rok po remoncie co i rusz wychodzą uchybienia. Przy...
~Nowaczyk
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 stycznia 2011

madin - opinia wątek zamknięty Pan dogadywał z nami umowę, dwa razy robił kosztorysy, bo zgubił dane, a jak...
~madin
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

Piotr Kitowski - opinia wątek zamknięty Firma którą trzeba polecić, bardzo wysoka jakość usługi, profesjonalnie i...
~Piotr Kitowski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

12

wątków

do góry