Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jacek - opinia Bardzo dobry kontakt z właścicielem i pracownikami, naprawa alternatora...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 28 sierpnia 2023

Zbigniew - opinia wątek zamknięty Ford Focus 2015 panel główny ,z usterką jeździłem od warsztatu do warsztatu,...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

Darek - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam ten warsztat ,trafna diagnoza zaoszczędziła mi...
~Darek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

VW Sharan - opinia wątek zamknięty Niedotrzymanie terminu, wymówka na brak pracowników (urlopy). Ceny prawie...
~VW Sharan
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2019

Bolo - opinia wątek zamknięty szybka diagnoza i naprawa bingo
~Bolo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Warsztat elektryczny przez duże "E" wątek zamknięty Z usług warsztatu korzystałem już kilkakrotnie i zawsze byłem bardzo...
~Radek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 grudnia 2018

Szybko i solidnie wątek zamknięty Miałam do naprawy elektronikę - pilnie. Zajechałem do zakładu bez umawiania...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 grudnia 2018

Zawsze na nich polegam, jak na Zawiszy wątek zamknięty Jestem stałym klientem, od lat, z trzecim autem u nich naprawianym. Serwis...
~Marek Rondo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Najlepszy tego typu serwis w trójmieście! wątek zamknięty Samochód stracił ładowanie. Pierwszy telefon do tego zakładu i zaproszenie na...
~Zadowolony właściciel srebrnego
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

serwis wątek zamknięty Nie pierwsza i nie ostatnia wizyta w tym warsztacie,Rzeczowo,fachowo i...
~robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry zakład i profesjonalne podejście do klienta. Fachowcy są bardzo...
~Andrzej Grzybowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Warsztat więcej niż ok wątek zamknięty Warsztat do, którego chce się wracać z problemami. Pomimo napiętych...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Generalnie ok wątek zamknięty ale drogo, długo i mam wrażenie że można lepiej, bo bywało lepiej :) poza tym...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Jestem zadowolony wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, miła atmosfera i solidnie wykonana praca,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

Bravo!!:) wątek zamknięty Miałem problem z nawiewami, a czeka mnie trasa 400 km na swieta do domu....
~Bravo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

PROFESJONALNY WARSZTAT BA-CAR wątek zamknięty Serdecznie polecam warsztat w ktorym regenerowano mi alternator w BMW...
~Uzytkownik BMW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Naprawa elektryki i tylko to. wątek zamknięty Miałem problem z alternatorem. Został napreawiony, wszystko spoko. Jednakże...
~x
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2012

"Niedzielny" kierowca - zadowolony wątek zamknięty Ostatnio zarówno mój ojciec, jak i ja mieliśmy okazję skorzystać z usług...
~Marek Augustyniak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Niespodziewana wizyta wątek zamknięty Dziś, wracając z urlopu po wędrówce po sopockim molo, niespodziewanie byliśmy...
~Kasia i Kacper
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Serwis szczególnie godny polecenia wątek zamknięty Dziś miałem okazję skorzystać z usług serwisu, a mianowicie regeneracji...
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

33

wątków

do góry