Bad Mojo Tattoo

Studia tatuaży Usuwanie tatuaży

Gdańsk, Romana Dmowskiego 15/16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SUPER EKIPA wątek zamknięty Super klimat, spoko ceny, rozmowy na luzie. Już niedługo wracam po więcej.
~SKATE GIRL
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Świetne studio tatuażu! wątek zamknięty Wspaniała atmosfera, bardzo sterylnie, jestem bardzo zadowolona z tatuażu. Na...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Super :) wątek zamknięty Robiłam tutaj swój 2 tatuaż i jestem bardzo zadowolona :) super kontakt,...
~Daniela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Pierwszy tatuaż wątek zamknięty Poszłam do Bad Mojo Tattoo wykonać swój pierwszy tatuaż i kompletnie nie...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Najlepsze studio i artyści! wątek zamknięty Długo przeglądałam inne studia i szukałam artysty, który najlepiej wykona mój...
~Alicja Marzejon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Najlepsze studio w trójmiescie!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim Bad Mojo . Obsługa super! W szczególności polecam Kostyana...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Pierwszy tatuaż / My first tattoo wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tego studia tatuażu. Nigdy nie...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Super ! wątek zamknięty Prawdziwi profesjonaliści. Polecam Kostyana. Mistrz tattoo o niesamowitych...
~Karol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

wszystko mega sprawnie i profesjonalnie wątek zamknięty Termin szybko został ustalony, tatuażysta pomógł mi wybrać miejsce tatuażu i...
~klaudiammc
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry