Widok

Badania krwi - NFZ, gdzie w Gdańsku?

Hej!

Niedawno przeprowadziłam się do Gdańska i chciałam podpytać, gdzie/w jakiej przychodni można zrobić darmowe badania krwi? W swoim rodzinnym mieście miałam fajną przychodnię, gdzie rano można było przyjść z próbką moczu i dodatkowo oddać krew do badań. Znajdę takową przychodnię w Gdańsku, w okolicy Zaspy/Przymorza/Wrzeszcza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W każdej przychodni znajdziesz, ale potrzebne jest skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu, jeśli badania mają być na NFZ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pęczki. Dzieczyno, skąd ty jesteś, przecież w każdej przychodni, gdzie przyjmuje lekarz rodzinny, robią badania laboratoryjne
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
No właśnie dziś poszłam do Brussa że skierowaniem na nfz z polmedu i powiedzieli ze nie robią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Bruss nie ma umowy z NFZ, choć dziwne mi się to wydaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej Bruss nie ma umowy z Polmedem...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

UCK na Smoluchowskiego (bud. 8), ale musisz mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

leki robione (10 odpowiedzi)

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni...

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? (38 odpowiedzi)

jak w tytule Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? stosowałam już chyba wszystko...

do góry