Widok

Badania wstępne do pracy.

Witam. Czy ktoś może zna lekarza medycyny pracy, który może mi wystawić zaświadczenie o zdolności do pracy, bez konieczności robienia badań z krwi, czy prześwietlenia? Nie mam na to czasu. Będę wdzięczna za info. na tel. 533045621.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracodawca ma obowiązek wysłać cię na badania okresowe lub wstępne do lekarza z którym ma podpisany kontrakt, bo ma też obowiązek za to zapłacić. Badania robi się w trakcie pracy a nie w swoim wolnym czasie, chyba że jest to badanie przed podjęciem zatrudnienia, więc nie kręć że nie masz czasu. Jak jesteś niezdolny do pracy to znaczy że świadomie narażasz na kłopoty siebie i swojego pracodawcę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co, ulżyło Ci? Chyba to pytanie nie było skierowane do Ciebie, prawda? Co Ty możesz wiedzieć o mnie? No właśnie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wiadomo o tobie tyle, że albo kręcisz albo chcesz tu z kogoś wała zrobić. Zapytaj od razu który lekarz wystawi ci lewy kwit (zaświadczenie bez badań to właśnie lewy kwit).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co się obrażasz, prawda cę boli? Nie narażaj innych na nie potrzebne problemy, skoro jesteś nie zdolny do pracy to nie kombinuj.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga lewus, pewnie śmierdzi od niego gorzałą na km a wątrobe ma już do wymiany, dlatego boi sie lekarza. Albo ćpun.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyżby to była ciąża?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

do góry