Baika

Cukiernie i piekarnie Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ona - ocena Fantastyczne miejsce. Obsługa bardzo miła, ceny ciast zdecydowanie niższe niż...
~Ona
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

-O. - opinia Przemiła obsługa, klimatyczne miejsce, duży wybór w słodkościach i kawach....
~-O.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra kawa kokosowa ️ Ciasta bardzo apetyczne i aż ciężko się...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre ciasta i pączki. Miła obsługa:)
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Po prostu BAIKA wątek zamknięty Dziewczyny z obsługi codziennie uśmiechnięte, po rozmowie z nimi nawet o...
~Janusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Jak najdalej od tego miejsca! wątek zamknięty Już nieraz korzystałam z usług BAIKI i z każdej wizyty byłam RACZEJ...
~Helena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Spotkanie biznesowe wątek zamknięty Kawiarnia Baika jest doskonałym miejscem do spotkań biznesowych, bywam tam...
~Felicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

fajne miejsce na kawę wątek zamknięty pyszna kawa, bogaty wybór ciast, - miła, pomocna i kompetentna obsługa....
~Renata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

Zimowa herbata i beza wątek zamknięty Gdańsku bywam rzadko jednak zawsze odwiedzam kawiarnie Baika. Przepyszne...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Żenująca obsługa wątek zamknięty Nie wiem po co państwu kierowniczka skoro nie raczy sie stawić do wyjaśnienia...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Nigdy więcej wątek zamknięty Niestety tak już jest ze jedna niedobra rzecz psuje wszystko. Tak było tym...
~Ja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty Ostatnio będąc na zakupach w Galerii Przymorze ze znajomymi, postanowiliśmy...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

A miałam nie jeść słodkości...:( wątek zamknięty Niestety w związku z odkryciem tego miejsca moje plany fit stylu życia muszą...
~A.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

13

wątków

do góry