Mam poważne problemy z zebami. Czas temu zostałam tak zrażona do stomatologa,że kiedy widziałam gabinet stomatologiczny odrazu mną trzęsło. W skutek mojego strachu ,niestety ale straciłam czas na leczenie zębów .
Jednak po namowie mojego męża bym poszła do Dentaurusa jestem zadowolona. Już na pierwszej wizycie zostalam potraktowana jak człowiek a nie jak zwierzę .
Druga wizyta odbyła się na szybkiego ,ponieważ wypadło mi całe wypełnienie z zęba i wiedziałam ,że jeśli tego nie zrobię to będzie nie fajnie . Bałam sie , bałam sie wiercenia , bałam sie tego,że będzie mi grzebane w zębie , ale miło sie zdziwilam . Bo nic mnie nie bolało , zupełnie .
Nie rozumiem czemu narzekacie na Dentaurusa , może akurat to co zdecydował lekarz w waszym przypadku było konieczne , ale jak to zawsze bywa pacjent ma racje.
Moje dziecko musialo miec znieczulenie i choc sie strasznie balo to bylo to konieczne a po wszystkim sie usmiechala i powiedziala ze ona chce tam chodzić. Sorry,ale jeśli dziecko na dziendobry placze na fotelu tzn. ze gdzies indziej zostalo zrazone i zanosi sie placzem bo nie sadze by to spowodowalo znieczulenie .No ale jak to sie mowi , nie dogodzisz . Kazdy wie lepiej . :-)