Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super wizyta wątek zamknięty Właśnie korzystałam z uprzejmości Pani Doktor Iny bardzo dobry lekarz i...
~Mariola Dabroska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Dr.Ina wątek zamknięty A ja nie spotkalam rownie zdolnej dokladnej i kompetentnej osoby...a...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Totalne nieporozumienie wątek zamknięty Jest Wielki Czwartek. Rano zadzwoniłam z pytaniem, czy jest szansa na wizytę...
~Była pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Leczenie kanałowe wątek zamknięty Serdecznie polecam p. dr Katarzynę Borowską-Maderę, nawet tym, którzy, jak...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

nie polecam wątek zamknięty Niestety nie wszyscy lekarze w tej klinice mają odpowiednie podejście do...
~pacjent
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Leczenie dziecka - Ina Wojciechowicz- NIGDY wątek zamknięty Terminy super, kiedy chcesz. Poszłam pilnie, bo ząbek dziecku bolał (dziecko...
~Mały Pacjent
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2011

Profesjonalna opieka pod każdym względem wątek zamknięty nawet leczenie kanałowe przeszłam bezboleśnie dzięki doktorowi...
~is
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 grudnia 2014

emeryt wątek zamknięty Dziękuję dr Łukaszowi, za doprowadzenie moich zębów do normalności,mając 64...
~józef
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

KLINIKA GODNA POLECENIA wątek zamknięty zdecydowanie polecam wizytę w Klinice Dentaurus :) leczyłam się...
~zoe
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

polecam wątek zamknięty Szczególnie dziękuję i polecam wizytę u Pana Jacka Owczarczaka, zaangażowany...
~Robert
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

pacjentka wątek zamknięty Na dzien dobry przesympatyczne Panie w recepcji. Ja cykor przed stomatologiem...
~zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

pacjenci traktowani jak dojne krowy wątek zamknięty po zakończeniu leczenia zgłosiłam się z reklamacją leczenia zęba, nie uznano...
~kasia
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2010

Zdecydowanie tak wątek zamknięty W klinice pojawiłem się tylko dlatego bo slyszalem ze maja fajne promocje....
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

polecam wątek zamknięty Od lat chodzę do swojego lekarza stomatologa,który wysłał mnie na wyjęcie...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Jak najbardziej jestem na tak! wątek zamknięty Witam, wczoraj miałem usówany ząb. Przez opowieści znajomych, że to tyle...
~Klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

dobry stomatolog wątek zamknięty w pazdzierniku bylem z polecenia kolegi na leczeniu 2 zebow,jedna...
~pacjent
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

.... wątek zamknięty Trafiłem z bolącym zębem i myślę, że jako pogotowie to dobrzy są ale w...
~ST
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 listopada 2011

Bałam się . wątek zamknięty Mam poważne problemy z zebami. Czas temu zostałam tak zrażona do...
~mandarynka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 października 2011

Dentaurus zdecydowanie nie! wątek zamknięty Najlepiej będzie jeśli sam szef Dentaurusa - dr Jacek zajmie się wyłącznie...
~mn
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

DROGO !! wątek zamknięty Terminy wizyt dogodne, wyposażenie dobre,podejście do pacjenta też....
~Danka
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

35

wątków

do góry