Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
miło, ale bardzo drogo wątek zamknięty obsługa miła, wystrój taki sobie (bar bardzo ładny, reszta nijaka). byliśmy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Smaczne lody wątek zamknięty Zacznę od minusów- nieciekawy, ponury i taki przyciężkawy wystrój. Teraz...
~am
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2014

Sympatyczne miejsce wątek zamknięty Swego czasu często przychodziłem do Balsamu na śniadania, ostatnio miałem...
~Maciej Kubiak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Bardzo miłe miejsce wątek zamknięty Już kilka lat przyjeżdżamy na wakacje do Trójmiasta i co roku jesteśmy w...
~Kurczaczyca
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

dobre miejsce na spotkanie wątek zamknięty przyjemne i przytulne miejsce, z nienachalną muzyką nie przeszkadzającą w...
~bear
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

Super klimat. wątek zamknięty Fajne miejsce z miłą obsługą. Nie ma dzikich tłumów i można miło spędzić czas...
~--KOGUT--
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2012

kawiarnia wątek zamknięty jedna z nielicznych w gdansku, gdzie oferuja w menu przepysznego sajdera....
~gdanszczanka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2011

am - opinia wątek zamknięty wystrój średni, mało przytulnie i kameralnie. Jedzenie- desery- niesmaczne....
~am
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 listopada 2010

balsamistka - opinia wątek zamknięty naprawde nie wiele jest takich miejsc w Gdańsku gdzie można posiedzieć przy...
~balsamistka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 maja 2010

Dobre miejsce wątek zamknięty Znakomite miejsce na spotkania z Klientami, mozna spokojnie porozmawiac w...
~Kmieciak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 lutego 2010

Balsam i tyle :) wątek zamknięty Odkryłlam balsam w zeszłym roku i od roku uważam, że jest to najbardziej...
~kalare
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 października 2009

Jak zawsze palce lizać :) wątek zamknięty Po wizycie w Balsam Cafe wychodzi się zadowolonym :) Naleśniczki, które...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 czerwca 2009

Bardzo fajne i przytulne miejsce :)) wątek zamknięty Byłem wczoraj z piękną o niezwykłym sercu kobietą. O takich kobietach mówi...
~solid
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2009

ogromny pozytyw wątek zamknięty Byłam dziś w Balsam cafe, wyszłam bardzo zadowolona. Smaczne jedzenie i...
~patriciakitten
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Obsługa rewelacyjna Pozdrawiam!
~Paweł
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 grudnia 2008

bardzo pozytywnie. wątek zamknięty byłam wczoraj pierwszy raz w tym miejscu,zaskakujaco mily klimat, mozna...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 grudnia 2008

Zdecydowałam się na wystawienie opini ponieważ widzę pozytywy na które ten lokal nie zasługuje! wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam, obsługa jest tak żenująca że nie warto tam...
~XS
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 września 2008

M. - opinia wątek zamknięty Godzinami można przesiadywać ...
~M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

18

wątków

do góry