Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mieszkaniec - ocena lokale w apartamentowcach w Krynicy Morskiej oddane w październiku 2023,balt...
~mieszkaniec
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lutego 2024

Jarosław - opinia wątek zamknięty Widać konkurencja nie próżnuje. Jako wspólnota jesteśmy bardzo zadowoleni z...
~Jarosław
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

BALT-DOM-administracja godna polecenia wątek zamknięty Jako przedstawiciel Zarządu Wspólnoty Neptun Park II z pełną...
~Małgorzata Milewska-Zarząd Wspól
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 listopada 2017

Czas na zmianę wątek zamknięty Nie polecam.brak kontaktu z mieszkańcami.niejasne wzrosty opłat.
~Mieszkanka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Porazka wątek zamknięty Brak kontaktu z mieszkańcami. nieuzasadnione wzrosty opłat.Niejasne...
~Mieszkanka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Porażka! Zero profezjobalizmu wątek zamknięty Firma, która nie dba o nic a bierze pieniądze. Nie kontaktuje się z...
~Krzysztof P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

Nie polecam!!! wątek zamknięty Jestem od kilku lat mieszkancem bloku ktorym zajmuje sie wspolnota. Nie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

bardzo dobra obsługa wątek zamknięty Balt-Dom jest administratorem mojej wspólnoty od kilku lat. Niczym nie muszę...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Opinia o firmie na podstawie zazadzania przez Balt-Dom osiedlem Neptun Park wątek zamknięty Obraz calosciowy (po osmiu latach zarzadzania) jest zalosny. Koopeacja...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Czas zmian wątek zamknięty My też dostaliśmy Balt-Dom w prezencie od developera i myśleliśmy, iż naszym...
~ZUH
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Odśnieżanie wątek zamknięty Witam. Do dziś trzymam zdjęcia zrobione przed naszym blokiem, aby pokazać...
~Ja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

jest dobrze wątek zamknięty W naszej dużej wspólnocie (prawie 200 mieszkań) trzeba się dobrze znać na...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Profesjonalizm i miła obsługa wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tę firmę! Od dobrego administratora oczekuję dostępu do...
~Stefan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

Brak profesjonalizmu, NIE POLECAM ! wątek zamknięty Nie polecam usług te firmy , jest często narzucana przez developera, przed...
~mieszkaniec osiedla
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

dramat!!!! wątek zamknięty panie z balt-domu tylko pieknie mówią opowiadaja itd. bedac u nas na zebraniu...
~iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Zadowolona wątek zamknięty Nasza Wspólnota miała rozpocząć współpracę z tą agencją, ale ja zaniepokojona...
~Anna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

GORĄCO POLECAM !!!! wątek zamknięty Nasza Wspólnota ma dopiero 5 lat a Balt-Dom jest czwartym administratorem....
~aNNa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Dramat wątek zamknięty Odradzam i polecam patrzeć "na ręce". Działa w imieniu podwykonawców, a nie...
~Grzesad
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

brak profesjonalizmu i lekceważenie klienta wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam tego zarządcę! Nie odpowiadają na pytania, trzeba się...
~khmlez
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

Polecam! wątek zamknięty W mojej opinii Balt-Dom to profesjonalny administrator. Jestem w zarządzie...
~Marek Krzaklewski
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

27

wątków

do góry