Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Weronika - opinia wątek zamknięty Cudowna obsługa klienta, wypożyczenie poszło sprawnie, autko czyściutkie i...
~Weronika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 października 2021

Mariusz - opinia wątek zamknięty Wypożyczyliśmy auto na wakacyjny wyjazd w góry. Samochód otrzymaliśmy czysty...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lipca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Korzystalismy juz 2 razy i na pewno wrocimy. Najlepsza wypozyczalnia, bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 marca 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Auto, ktore wypozyczylam bylo obrzydliwie brudne. Kierownica kleila sie od...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Fachowa obsługa, samochod z usterkami wątek zamknięty Profesjonalna i fachowa obsługa,; pomimo, że zmieniałam datę zamówienia w...
~Carollina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 września 2019

Super ! Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z Balticcars, pełny profesjonalizm bez ukrytych...
~Rob
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 maja 2019

gorąco polecam! wątek zamknięty Samochod wypożyczany na 5-cio dniowy wyjazd rodzinny, zaproponowane auto...
~Dawid
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Wszystkie oplaty zostaly od razu jawnie przedtswione. Auto bardzo dobrze sie...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2019

opinia wątek zamknięty Polecam wypożyczalnie samochodów Baltic Cars .Obsługa na wysokim poziomie...
~jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 listopada 2018

Super wątek zamknięty Wszystko jak zawsze super, autko czyste, sprawne, Panowie zawsze...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

firma niegodna zaufania wątek zamknięty UWAGA!!! załatwiają wynajem samochodu "na gębę" nie wysyłają mailem warunków...
~witold
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

polecam usługi firmy Baltic Cars wątek zamknięty 4 lata temu wynająłem busa - sprawdził się. Od marca do końca sierpnia...
~Marek Seweryński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

2 samochody lato 2018 wątek zamknięty Wypożyczyłem od Baltic Cars 2 samochody latem 2018. Bardzo fachowa i...
~Dorian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2018

~Remek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Auto zgodne z ustaleniami, profesjonalna i przyjazna obsługa. Minimum...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

polecam wątek zamknięty zgodnie z ustaleniami, bezproblemowo i miło
~DOMINIKA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

polecam wątek zamknięty Wypozyczalnia z pasja. Samochody w swietnych cenach w wersjach niespotykanych...
~krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 maja 2018

Pseudowypozyczalnia... wątek zamknięty Samochod podstawiony byl w fatalnym stanie wizualnym - poobijany i...
~JK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Bezkonkurencyjni :) wątek zamknięty Rewelacja! Doskonały kontakt, bardzo dobre ceny. Elastyczność i wychodzenie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Korzystałam z samochodów dwa razy i polecam BC w 100% Bezproblemowo, miła...
~Angelika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry