Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Samochód był sprawny, czysty, zadbany. Obsługa na...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

PORAŻKA wątek zamknięty Razem z chłopakiem w ciągu ostatniego roku 6 razy zamawialiśmy ten sam model...
~BYŁY KLIENT
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Firma godna polecenia wątek zamknięty Polecam serdecznie współpracę z tą firmą. Korzystam z ich usług regularnie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Polecam Baltic Cars! wątek zamknięty Wypożyczalnia Samochodów Baltic Cars ma najlepszą ofertę cenową jaką...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Moge polecić wątek zamknięty Z Baltic Cars korzystam regularnie do wyjazdów służbowych. Samochód zawsze...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Katastrofa wątek zamknięty Dużo nie będę pisać ponieważ sam jestem sobie winien. Cena powinna dać mi do...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Zdecydowanie nie polecam. wątek zamknięty Pożyczyłem w dniu 7 sierpnia o godzinie 11 auto dostawcze na dobę. Auto...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Kpina. wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam. Samochód wypożyczałem 2-krotnie. Za drugim razem w...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Świetne miejsce ! wątek zamknięty Polecam, duży wybór aut, profesjonalna i miła obsługa, wszystko załatwione...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM !!!!!! wątek zamknięty Naprawdę godna polecenia wypożyczalnia ! Szybko, kompleksowo , miło , na...
~Pati
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

POLECAM ! wątek zamknięty Korzystałam z usług Baltic Cars wiele razy i za każdym razem było wspaniale !...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jestem stałą klientką wypożyczalni Baltic Cars. Auto jest zawsze porządnie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

Świetna wypożyczalnia wątek zamknięty Korzystałam z usług Baltic Cars nie raz i za każdym razem jestem bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

Najlepsza wypożyczalnia ever wątek zamknięty Jak w tytule :) sprawnie, szybko. Znakomita obsluga oraz bardzo przystępne...
~UP
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 maja 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Każdemu kto oczekuje szybkiej, kompleksowej i w 100% profesjonalnej obsługi....
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Bardzo polecam !!! wątek zamknięty Miałam przyjemność korzystania z wypożyczalni Baltic Cars już kilka razy ....
~Tatiana Adamczyk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Polecam Wypożyczalnię Samochodów Baltic Cars wątek zamknięty Brak limitu kilometrów. Niskie ceny wynajmu samochodów. Dogodna forma...
~Helena
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Baltic cars polecam wątek zamknięty Bardzo pomocni pracownicy, szybki odbior, bezproblemowy zwrot. Byłam bardzo...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

Dziękuję wątek zamknięty Z wypożyczalni Baltic Cars korzystałam już wielokrotnie. Za każdym razem...
~KATARZYNA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

Auta szroty wątek zamknięty Ceny przystępne ale samochody tragedia jechałem w Polske i bałem sie że nie...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry