Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobra obsługa! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa oraz profesjonalna. Duża oferta pojazdów, pojazd czysty i...
~Janusz P.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

Bardzo Polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam wypożyczalnie samochodów Baltic Cars....
~maajkaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

Zamieniją saochód zamówiony na inny, bez informowania klienta o tym. wątek zamknięty Zaczynając od kontaktu, za każdym razem po połączeniu, zastanawiałem się, czy...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

Inny samochod, dodatkowe koszty. wątek zamknięty Nie polecam firmy Baltic Cars. Auto mialo zostac wypozyczone na dwa tygodnie....
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

oczekiwalem czegos mlodszego wątek zamknięty Auto ktore dostalem odbiegalo od auta ktore widzialem na zdjeciu mianowicie...
~Michal W
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Baltic Cars Ekologiczna Wypożyczalnia Aut wątek zamknięty POLECAM usługi BALTIC CAR, prowadzimy Spółdzielnie Socjalną związaną z...
~Prezes ESSE Krzysztof Wewersowic
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Fatalna obsługa. wątek zamknięty Po odbiór samochodu w Gdańsku przyjechałem na umówioną godzinę - samochód...
~Jakub Gdańsk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

Normalna firma wątek zamknięty Wypożyczałem samochód na dwa tygodnie. Obsługa była bardzo profesjonalna....
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Super Super Super wątek zamknięty Jak do tej pory najlepsza wypozyczalnia w trojmiescie!A mam juz kilka...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Często korzystam z usług Wypożyczalni Samochodów Baltic Cars. Samochód jest...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Można polegać na Baltic Cars wątek zamknięty Gościłem w Trójmieście kolegę z zagranicy, który chciał zwiedzić okolicę w...
~MW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

Bardzo dobre wrażenia. wątek zamknięty Wynajęty samochód dostaliśmy na podróż zatankowany i czysty. Nawigacja i...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Miły i lajtowy kontakt - kaucja rozsądna ceny najmu tym bardziej. Prosta i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam, kontakt, obsługa, ceny i auto w jak najlepszym porządku....
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry