Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fajny - szkoda, że nie dbają o sprzęt. wątek zamknięty Miejscówka super - wychodzi się na monciak, tarasik też spoko. Babeczki w...
~Art
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

POLECAM wątek zamknięty Czysto, schludnie, sprzęt w super stanie, profesjonalni trenerzy, miła...
~Karolina P.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Polecam Baltic Gym wątek zamknięty Bardzo sympatyczne miejsce, przyjazna atmosferą. Ciekawe zajęcia do wyboru....
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Jak dla mnie rewelacja! wątek zamknięty Pare lat uczęszczałem do znanej sieciówki w sopocie. Sprzęt średniej jakości...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Świetne miejsce wątek zamknięty Polecam wszystkim ! Siłownia zdecydowanie dla osób wymagających. Jest czysto,...
~AleksandraB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

⭐⭐⭐⭐⭐ wątek zamknięty Swietne miejsce i jeszcze lepszy staff👏
~Blazej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

polecam z całego serducha! wątek zamknięty Co tu dużo mówić- najlepsze miejsce w Trójmieście! idealna lokalizacja na...
~stała bywalczyni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Niezwykła, zwykła siłownia wątek zamknięty Miałem okazję odwiedzić siłownię podczas swojego styczniowego pobytu w...
~Konrad Mroczek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Super!!! wątek zamknięty Naprawdę świetna siłownia! Zachwyciłam się sprzętem, i zajęciami fitness!...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Dawne Elite wątek zamknięty W klubie totalne pustki, starzy bywalcy rezygnują, a nowych nie przybywa. Dni...
~Monika
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Meggga 💣💣💣 wątek zamknięty Mój czwarty trening w tym klubie i juz wiem , ze to będzie moje miejce na...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Baltic Gym swietna siłownia wątek zamknięty Witam. Chcialbym podzielic się opinia na temat nowego miejsca jakim jest...
~Dj Naked
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Polecammm!!!! wątek zamknięty Na wejściu uśmiechnięta profesjonalna obsługa która we wszystkim pomogła...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

Najlepsi w Trójmieście wątek zamknięty Klub warty polecenia. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że nie ćwiczyłam w...
~Matyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Kameralny klimat siłowni, czysto i profesjonalnie. wątek zamknięty Zdecydowałem się na Baltic Gym przede wszystkim na kameralny klimat. Nie...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Przybyłem, poćwiczyłem i polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, siłownia posiada wszystko co niezbędne aby wykonać...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2017

Baltic Gym wątek zamknięty Klub mnie pozytywnie zaskoczył. Sprzęt na siłowni jest nowy i niczego nie...
~Aleskandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry