Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - ocena Rzetelna obsługa i poprowadzenie transakcji od początku do końca, łącznie w...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 sierpnia 2024

Małgorzata - ocena Polecam każdemu współpracę z biurem Baltic House. Cały proces zakupu...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 sierpnia 2024

Paweł - ocena Polecam każdemu! Mimo, że od początku nie byłem przekonany do współpracy z...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 sierpnia 2024

Aleksandra - ocena Miałam przyjemność współpracować z Panem Marcinem podczas zakupu mieszkania i...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 lipca 2024

Basia M - ocena Firma baltic house jest godna polecenia . Właściciel pan Jacek ogromną wagę...
~Basia M
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 1 grudnia 2023

Joanna - opinia Miałam przyjemność współpracować z Panią Aleksandrą z Baltic House jako osoba...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 września 2023

EwaR - opinia Pełen profesjonalizm. Bardzo dobra współpraca i obsługa. Polecam
~EwaR
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 września 2023

Mika - opinia Z przyjemnością polecam współprace z firma Baltic House a w szczególności z...
~Mika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 września 2023

Beata - opinia Losowo trafiłam do Biura Baltic House, bo zainteresowała mnie oferta. Jestem...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2023

Beata - opinia Losowo trafiłam do Biura Baltic House, bo zainteresowała mnie oferta. Jestem...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2023

Michał - opinia Bardzo miła współpraca, na jasnych zasadach. Sprawnie zgromadzone dokumenty...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2023

Beata - opinia Sprzedaż mieszkania poszła szybko i bezproblemowo! Serdecznie polecam
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2023

Jan - opinia Gdynia,Dom Inżyniera dawniej Biura Kombinatu Budowlanego Gdynia. Mieści się...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

Jan - opinia To Dom Inżyniera dawniej Biura Kombinatu Budowlanego Gdynia. Mieści się tu...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lutego 2023

Krystyna - opinia Bardzo dziękuję za pomoc i wszystkie wskazówki przy sprzedaży naszego...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2023

Krzysztof - opinia Baltic House Nieruchomości spisało się na złoty medal, kompetencje, wiedza,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 stycznia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry