Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marlena - opinia Mieliśmy z mężem rozbieżne opinie na temat oczekiwanego stylu w naszym nowym...
~Marlena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

Aga - opinia wątek zamknięty Mimo wzlotów i upadków udało się zrealizować prace w terminie. Zasada im...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 marca 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Sprawna obsługa, szybko zrealizowany projekt, przystępne ceny. Mieszkanie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

MonikaSz - opinia wątek zamknięty Mam bardzo dobre doświadczenie jeśli chodzi o współpracę z Baltic Interiors....
~MonikaSz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 listopada 2020

Asia Wac - opinia wątek zamknięty Wykończenie pod klucz. Cały projekt zrealizowany bardzo sprawnie. Ekipa...
~Asia Wac
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 listopada 2020

Edyta - opinia wątek zamknięty Polecam firmę. Bardzo doba współpraca z projektantem, który znakomicie...
~Edyta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 listopada 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Remont ( stara kamienica ) z wykończeniem pod klucz. Firma zdecydowanie...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 października 2020

Kasia Pach - opinia wątek zamknięty Będziemy z mężem polecać. To było nasze pierwsze mieszkanie, które...
~Kasia Pach
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 czerwca 2020

M.Holtz - opinia wątek zamknięty Świetna usługa. Cały remont poszedł sprawnie i klucze otrzymałam na czas, co...
~M.Holtz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 czerwca 2020

Kinga J. - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam. Nasze mieszkanie zostało oddane nawet przed terminem :)...
~Kinga J.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Adam Navrot - opinia wątek zamknięty Pierwsza firma (mam kilka mieszkań na wynajem) która dochowała terminu,...
~Adam Navrot
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 maja 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Mam już za sobą kilka remontów i na prawdę nikt kto tego nie przeszedł, nie...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty Odebrałem mieszkanie na wynajem w Gdańsku. Wszystko ok, bezproblemowa...
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

Urszula - opinia wątek zamknięty Z firmą Baltic Interiors opracowywałam projekt pełnego wykończenia mieszkania...
~Urszula
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

Dobra alternatywa wątek zamknięty Ogólnie polecam. Trójmiasto ma sporo firm wnętrzarskich, jedne droższe, inne...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 maja 2019

Damian - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usług firmy na przełomie roku. Firma dysponuje o wiele...
~Damian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 maja 2019

szczerze polecam! wątek zamknięty Trafiłam do firmy kiedy wahałam się pomiędzy wyborem jednego z dwóch...
~D. Dąbka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 maja 2019

Świetni i rzetelni fachowcy wątek zamknięty Miałem do wykończenia nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - zdecydowałem...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2018

Aranżacja wątek zamknięty Fajnie, że firma działa nie tylko na terenie Trójmiasta, ale także...
~Gaoosnh0
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Baltic Interiors najlepsi wątek zamknięty Remontów za sobą mam już kilka. Każdy z nich kosztował mnie sporo nerwów, bo...
~Marzenna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry