Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
klient - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam robiłem u nich spaw układu wydechowego. Solidnie i tanio....
~klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

Ja polecam naprawiałem u nich i będę naprawial wątek zamknięty Jak dla.mnie jakość/cena swietne
~Rudy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 stycznia 2018

Rzetelnie, fachowo i szybko wątek zamknięty Porównałem cenę wymiany całego układu wydechowego w czterech najbardziej...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

Naprawa układu wydechowego wątek zamknięty Skuszony pozytywnymi opiniami postanowiłem sprawdzić sam. Teraz potwierdzam -...
~kemot
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

wymiana tłumika wątek zamknięty Tłumik wymieniony w 30 min, obsługa bardzo miła, ceny przystępne. Szczerze...
~honda civic
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Uczciwie, szybko, tanio. Solidny mechanik. wątek zamknięty Serdecznie polecam. Przyjechałem "z ulicy", bez umawiania się na wizytę. W...
~Tomek/Fiat Bravo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

Nie polecam wątek zamknięty Naprawiałem tam wydech, a po 2 tygodniach musiałem jechać kolejny raz i w ten...
~al
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

Wszystko ok :) wątek zamknięty Hmm dokuczliwy głośny problem z układem wydechowym... :D Przyjechałem bez...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Polecam wątek zamknięty Przyjechalem z peknietym tlumikiem bez umawiania sie na wizyte. Szybko, w...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Super,szybko,tanio i miło wątek zamknięty Po tym jak inny warsztat mnie mocno zawiódł zadzwoniłam do...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Szybka tania naprawa... wątek zamknięty Układ pękł mi w połowie przy pierwszej puszce. Szef zakładu powiedział...
~TK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

POLECAM wątek zamknięty szybko sprawnie bez naciągania na koszty. Panowie naprawili mi tłumik po tym...
~pan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry