Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafał - opinia Dla mnie super. Obsługa miła i profesjonalna spełniła moje oczekiwania. Po...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2022

Joanna - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z oferty w ramach Groupona, w Hotelu Scandic w Gdańsku Głównym....
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 września 2020

Pobyt w Spa wątek zamknięty Byliśmy z mężem w hotelowym SPA Villi Baltica na masażu i w strefie SAUN,...
~Karolina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lutego 2018

Rewelacyjny relaks w SPA wątek zamknięty Skorzystalam pierwszy raz z wizyty w tym SPA, obsługa przemiła, wystrój i...
~Beata
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2018

Masaż baltiqa day spa w Gdańsku wątek zamknięty Korzystałam niedawno z masażu lomi lomi, masaż cudownie relaksujący, Pan...
~Judyta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2019

Masaż wątek zamknięty Dziękuje za wspaniały masaż relaksacyjny. Obsługa profesjonalna, miejsce...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

cudowny czas wątek zamknięty Chciałam serdecznie podziękować za cudowną opiekę i atmosferę podczas...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

Wyszliśmy zachwyceni, zdecydowanie godne polecenia! wątek zamknięty Dostałam od męża groupon na peeling, zabieg na dłonie, masaż i saunę. Zabiegi...
~Beata
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

spelnione oczekiwania wątek zamknięty Witam, chciałam sie podzielić moimi refleksjami po odwiedzeniu gabinetu...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

poprostu bajka wątek zamknięty Super fajny relaks. ładny wystrój i śliczne Panie masażystki :) na pewno...
~marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

:) wątek zamknięty Nie wiem skąd te negatywne opinie. Wczoraj skorzystałam zabiegów zakupionych...
~anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Jestem zachwycona i mogę polecić wszystkim z czystym sumieniem wątek zamknięty Jestem zachwycona tym miejscem, wystrojem , zabiegami i kulturą osobista...
~Bogna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

Madzia - opinia wątek zamknięty Przepiękny salon, dziewczyny miłe sympatyczne, uśmiechnięte... Z usług...
~Madzia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

zawiedziona wątek zamknięty Otrzymałam , w prezencie, groupon o wartości 490 zł, w skład którego wchodził...
~mmim
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

Profesjonalizm wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z oferowanych usług. Kompetentna recepcjonistka, aż...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Zabieg na twarz - groupon wątek zamknięty Zabieg w sumie ok, bez rewelacji, ale też nie było się w sumie do czego...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

tragedia!!!! wątek zamknięty salon wymaga generalnego remontu!! wszędzie brudno, stary sprzęt, dudniąca...
~kate
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Wczoraj wykorzystałam groupon na masaż, peeling oraz wybrany zabieg. Jestem...
~Daria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

szkoda czasu i pieniędzy wątek zamknięty To jest kolejne miejsce spa, w ktorym skorzystalam z masaży i oceniam je...
~karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

groupon- niezgodności wątek zamknięty zakupiłam pakiet day spa o wartości 490 zl. w pakiecie peeling ciała 40 min,...
~jj
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry