Bar AZJA

Bary

Gdynia, Świętojańska 97

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Polecam- uzależnia :) Sajgonki najlepsze jakie jadłam! Ogromne porcje, zawsze...
~Maja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 czerwca 2018

Jedzenie wątek zamknięty Obsługa ok. Co do jedzenia: tłuste, ciężkie, bez smaku. Mogłoby być bardziej...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Najlepszy azjatycki wątek zamknięty Ogromne porcje, szybko podane, jedzenie nie oszukane. W stosunku do innych...
~yasiu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2016

odradzam wątek zamknięty Sam glutaminian sodu. Dominująca nuta starego oleju i sprawdzona sztuczka z...
~bla
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2016

koneser - opinia wątek zamknięty Zarcie wypasione porcje ogromne. Wiekszosc reztauracji wyglada lepiej ale tak...
~koneser
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Tragedia wątek zamknięty Obstawiam, że reszta komentarzy to jakaś ściema. Zamówiłem kurczaka na...
~Artur
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Chicken balls - polecam wątek zamknięty Polecam! Bardzo dobre jedzenie, mam swoje stałe sprawdzone potrawy, które...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Jako stały klient od 2 lat - polecam, nie mają żadnej konkurencji w stosunku...
~Tomi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Jedzenie wątek zamknięty Polecam ludziom którzy chcą sie najeść i przy okazji zjeść coś orientalnego....
~Maciejan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

Anonim - opinia wątek zamknięty Bardzo duże porcje przy bardzo przystepnych cenach! Dla mnie smak jest...
~Anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Smacznie i tanio wątek zamknięty Świetne miejsce, bardzo dobre jedzenie w bardzo przystępnych cenach. Duże...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Po pierwsze-negatywne komentarze: Ludzie za ta cenę czego się spodziewacie?...
~jessepinkmann
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 czerwca 2015

Goraco polecam!! wątek zamknięty Jem tam od laaaatttt ;-) Niezastapiony bar z pysznym jedzeniem!! Uwielbiamy z...
~Monika
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

Dużo i tanio wątek zamknięty Bardzo dobre potrawy, przystępne ceny i ogromne porcje ! Polecam :)
~klientka ;)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

super!!!!! wątek zamknięty Przepyszne jedzenie, zawsze wszystko świeże. Ogromne porcje. Chodzę tam od...
~gosc
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Rewelacja wątek zamknięty Jestem szczęśliwa odkąd odkryłam wraz z partnerem Bar Azja ! :) Dania...
~Mała Mi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

POLECAM wątek zamknięty Naprawde pyszne jedzonko jest cos dla smakoszy pikantnego jak i lagodnego bar...
~Animek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

galashael - opinia wątek zamknięty Tanio i smacznie ! Polecam
~galashael
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

kuchnia chińska wątek zamknięty jak ktoś lubi taką, to polecam ten bar!
~kermiter
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2011

polecam wątek zamknięty jest O.K.
~Mirek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

22

wątków

do góry