Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danuta - opinia Świeże, smaczne jedzenie - nie tylko mleczne - również mięso i ryby, zupy i...
~Danuta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

nie polecam wątek zamknięty Czas oczekiwania ponad godzinę. Odleglość do miejsca zamówienia posiłaku 400...
~sopot
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Dużo tanio i smacznie... wątek zamknięty Bar Mleczny w nowoczesnym stylu, duży wybór smacznego jedzonka w dobrej cenie...
~Milena i Krystian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Tragedia wątek zamknięty Kotlet ociekajacy tluszczem...jeszcze mnie na wspomnienie boli brzuch. Zero...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Tragedia wątek zamknięty Czesto zamawiam w tym barze jedzenie, poniewaz pracuje niedalego. Zawiodlo...
~Sopocianka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Polecam wątek zamknięty Szybko smacznie i zdrowo, nie mam zastrzeżeń co do jakości potraw i obsługi,...
~Marek, Sopot.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

Uwaga - OSZUKUJĄ !!! wątek zamknięty Byliśmy w sobotę 24 czerwca 2017 roku. W środku przyjemnie i pachnie...
~Klient Mordowni
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Pyszne i tanie wątek zamknięty Zestaw- duży kotlet z piersi + frytki i surówka 13;90 bardzo,dobre i soczysty...
~Klient
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

jedna wielka tragedia !!! wątek zamknięty A wiec tak frytki suche jak by leżały 10 dni w oleju . Nalesniki z nutella...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lipca 2016

nie polecam wątek zamknięty Kupilem rosolek na wynos i oszczedze szczegółów. Nie polecam
~xxx
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Fatalna obsługa, jedzenie dobre. wątek zamknięty Z tak wredną obsługą nie spotkałam się dawno. Opryskliwe, szybkie odpowiedzi,...
~odwiedzająca
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

Obsługa bardzo słaba wątek zamknięty Arogancka i słaba obsługa w kontakcie telefonicznym. Składam skargę Pani,...
~Edek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2015

i tak i nie. wątek zamknięty Generalnie jeśli chodzi o obsługę klienta - bardzo często zniechęca, irytuje,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

Bursztyn wątek zamknięty Obsluga fatalna. Zostalismy oszukani przy kasie. Reklamacja nic nie dala....
~Tyry
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2013

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty W tym barze byłam już wielokrotnie, spróbowałam też jedzenia z dostawą do...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

obiad na pyszne.pl wątek zamknięty Zamówilam obiad przez pyszne.pl. otrzymalam informacje ze dania beda za 15...
~głodna!
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Super Bar wątek zamknięty Spędziłem wraz z żoną cudowny tydzień w Sopocie. Stołowaliśmy się w Barze...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Chamska obsluga wątek zamknięty Właśnie jestem w tym lokalu.Kupiliśmy z żoną dzieciom jedzenie dla nas już...
~Podróżnik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Dla samotnych ! wątek zamknięty W dniu 03 stycznia 2014r. powróciłem do domu w Sopocie, z Pensjonatu DWÓR...
~Bogdan Maciej Pruszak
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Szczerze polecam. wątek zamknięty Przyszłam do tego baru za namową znajomej. Jakie było moje zdziwienie gdy...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry