Bar Maciuś

Bary

Gdańsk, al. Grunwaldzka 77

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia wątek zamknięty Dania smaczne, ładnie i estetycznie podane. Obsługa miła, zainteresowana...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Warto. Jak w domu. wątek zamknięty Smacznie. Miło. W dobrej cenie.
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Dobre miejsce wątek zamknięty Potrawy smaczne (mięso soczyste, sosy aromatyczne), spory wybór kuchni...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Miodzio wątek zamknięty Smacznie i sympatycznie w rozsadnych cenach obsluga bardzo mila i pracowita
~As
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

pyszna domowa kuchnia! wątek zamknięty Najlepsza domowa kuchnia jaką jadłam. Wszystko świeże, zestawy dnia w cenie...
~k3jt
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Polecam wątek zamknięty Jadłem w Maciusiu kilka razy, próbowałem golonki, pierogów, kołdunów i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 grudnia 2013

Smacznie i do syta wątek zamknięty Z całą swoją rodziną odwiedziłem Bar Maciuś spodziewałem się czegoś innego a...
~Alex
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 maja 2012

Jak u mamy:) wątek zamknięty Jedzenie rewelacyjne, dania obiadowe jak u mamy. Żurek mają lepszy od mojej...
~Ania Chełm
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lutego 2011

Bardzo pyszne jedzonko!!!! wątek zamknięty Wspaniały pomysł na ZESTAW DNIA a są dwa ...za 16 zł i kompot pijesz do woli...
~Rafał
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

PYSZNE JEDZENIE wątek zamknięty Obsługa rewelacyjna jedzenie zawsze świeże i pachnące (pyszne).Polecam...
~Gość
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2009

SUPER wątek zamknięty jedzenie przepyszne i bardzo duży wybór a obsługa rewelacyjna
~JOLA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 marca 2009

PRZEPYSZNE JEDZONKO! wątek zamknięty Szczerze mówiąć na pierwszy rzut oka bar wydawał się nieciekawy(chodzi o...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 marca 2009

tego szukałem wątek zamknięty Lokal czysty , jedzenie smaczne , codziennie dwa inne zestawy do wyboru:...
~Rafał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

13

wątków

do góry