Bar Mleczny Turystyczny

Bary mleczne

Gdańsk, Szeroka 8/10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Turysta z Poznania wątek zamknięty Byłem 16.08.2014 jestem z Poznania i zazdroszczę gdańszczanom takiego miejsca...
~sasza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

smacznie i bardzo przyzwoicie wątek zamknięty Właśnie wróciliśmy z ponad tygodniowego pobytu w Gdańsku. Jak tylko byliśmy w...
~shring
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Słabe jedzenie /Drogie ceny/ Słaba obsługa - lokal ciekawy. wątek zamknięty Tyle pieniędzy włożyć w lokal który ma tak słabe jedzenie... W barze byłem...
~raff
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

Dobre ale drogo wątek zamknięty jedzenie jest dobre ale to najdroższy już się zrobił bar mleczny, za 2...
~Mirek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

na pełnej wątek zamknięty jest git, mega i super.. troche taniej jak by bylo, bylo by milo ale i tak...
~Karmazynowy Zupczys
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 listopada 2013

stryc - opinia wątek zamknięty szkoda tylko, że tak krótko dziennie czynne, mogli by mieć
~stryc
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

super! wątek zamknięty nie wiem kto pisze te negatywne wypowiedzi. odkrylam ten bar stosunkowo...
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

Bar turystyczny nie dla turystów... wątek zamknięty Dzisiaj byłam świadkiem bardzo chamskiego wręcz traktowania klientów w Barze,...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

polecam wątek zamknięty Niskie ceny, jedzenie dobre, spore porcje, prawie jak gotowala moja mama lub...
~pepi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2013

Helena - opinia wątek zamknięty Miałam nieprzyjemność spożywać Ci w tym barze posiłek. Jak na jadłodajnie to...
~Helena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2013

Krok do upodlenia wątek zamknięty Jadłem dzisiaj obiad w tym barze jakość mierna cena wygórowana,ale...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

REWELACJA :) wątek zamknięty Wychowalem sie dokladnie w tej dzielnicy i pamietam ten bar kiedy bylem...
~Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2012

Rewelacja wątek zamknięty Polecam bez żadnego ale! Jedzenie super, flaki, grochowa jak domowe, wszystko...
~Radosław
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

NIGDY WIĘCEJ wątek zamknięty Prawdziwa porażka , zapach i wygląd lokalu jak za komuny , brakuje tylko...
~JULIA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Zadowolona wątek zamknięty Jestem częstym gościem w Gdańsku i bardzo często jem w tym barze. Nigdy nie...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

Dobre i Tanie jedzenie wątek zamknięty Złe opinie chyba pisze konkurencja? !!! Panie i obsługa jest miła. Zapach nie...
~Janusz G
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

Bardzo dobre jedzonko wątek zamknięty Dziś byłem na omlecie z jagodami. Dobra cena i świeżo zrobiony smaczny omlet....
~:)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Super Regionalne DANIA wątek zamknięty Wiem że tam dobrze zjem. SUPER OBSŁUGA, Smacznie . Zawsze TAM WRACAM po...
~stas
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

Porażka wątek zamknięty Oceny powyżej są pisane chyba przez samych właścicieli lub na ich polecenie....
~Radoslaw
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

Jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Gdańsku. wątek zamknięty Świeże, bardzo dobre jedzenie w przystępnej cenie. Miła i szyba obsługa. Do...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
61

postów

54

wątków

do góry