Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM wątek zamknięty Polecam w 100 % Bar. Jedzenie smaczne, catering tani. Zamawiałem catering na...
~Student
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

bar żuławski wątek zamknięty bar żuławski to strzał w dziesiątkę ze względu na tryb mojej pracy szukałem...
~tomasz kłopotowski z żoną barbar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Katering godny polecenia wątek zamknięty W Barze Żuławskim zamawiałem kanapeczki koktajlowe, usługa została wykonana...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 grudnia 2016

Posiłki na wynos wątek zamknięty Korzystałam z usługi cateringowej. Jedzenie przede wszystkim świeże i domowe....
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2016

Opinia wątek zamknięty Miałam w domu uroczystość.Zamówiłam catering -obiad dla 12 osób.W zamówieniu...
~urszula 47
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

Rosół z reklamówki wątek zamknięty Zamówiłem jedzenie w barze, na dowóz. Dostawca przywiózł 3 dania plus 3 zupy....
~Firma mundurowa
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

Catering na TAK wątek zamknięty Gorąco polecam usługi cateringowe Baru Żuławskiego. Regularnie zamawiam...
~Emilia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

STYPA wątek zamknięty Moje opinia dotyczy poczęstunek na stype, zamówiłem obiad i zimne zakonski na...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Profesjonalna obsługa dużych grup. wątek zamknięty W lipcu i sierpniu br. korzystałem z usług Baru Żuławskiego przy obsłudze...
~Michał Kościuk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

Najlepszy mleczak w Gdańsku - polecam wątek zamknięty Smacznie, tanio i duże porcje! Mamy takie dziwactwo, że odwiedzamy wszystkie...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2016

Super! wątek zamknięty Zamówiliśmy obiad na imprezę rodzinną i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie...
~Anita
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Polecam , dobra jakość w dobrej cenie. wątek zamknięty Zamówiłem awaryjnie /zawiódł dotychczasowy dostawca/pstrąga w galarecie na...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Zamawiałam catering na kilkadziesiąt osób w Barze Żuławskim. Jedzenie...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

opinia o obsłudze i menu baru żuławski wątek zamknięty Zamówiłam catering na imieniny swoje i męża.Wszystko było bardzo...
~Katarzyna Wachowsk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Dramat!!! wątek zamknięty W daniu na telefon po godzinie oczekiwania otrzymałam niezjadliwą panierowaną...
~Alina
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

henito - opinia wątek zamknięty Stoluje sie w tym barze kilka lat,probowalem w innych barach,ale tylko tam...
~henito
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

Bardzo dobre jedzonko na imprezę wątek zamknięty Zamówiony catering na komunię syna w Barze Żuławskim okazał się strzałem w...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

bardzo pyszne jedzenie wątek zamknięty Bardzo czesto korzystam z uslug baru Zulawski',bardzo mi smakuja potrawy tam...
~maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Naleśniki... wątek zamknięty Pierwszy raz zamówiłam Dania z tego baru. Czas oczekiwania na dostarczenie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

catering na medal wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z milej obslugi, jakości dań i wspanialego podania....
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
100

postów

74

wątków

do góry