Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mega polecam! wątek zamknięty Nie mieszkam w Polsce i kontakt do Baru Zulawskiego znalazlam na...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Będę polecać każdemu! wątek zamknięty Dwa dni przed urodzinową imprezą "obudziliśmy się", że chcielibyśmy pierwszy...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2018

DO SZPITALA wątek zamknięty Często bywam z dzieckiem w szpitalu i nigdy nie zamówię już obiadu nigdzie...
~Pola
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

Catering na 10! wątek zamknięty Zamówiłam na Wigilię catering dla dwóch osób, przyrządzone dania były...
~Maria K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

GORĄCO POLECAMY I ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY !!! wątek zamknięty Pychota!!!! Otrzymaliśmy rekomendacje Gdańskiego Sanepidu ;-) POTWIERDZAMY...
~"Świetliki"
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Zamówiłam w Barze Żulawskim catering na kanapki i babeczki koktajlowe....
~A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Średnio... wątek zamknięty Wszystko ok, poza tym, że używacie za dużo wzmacnaczy smaków, aż język...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Smacznie, świeżo i na czas ! wątek zamknięty Catering zamówiony do domu na półmiskach jednorazowych. Miła obsługa, dostawa...
~Iga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Catering wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie,przepyszne de voaille. Obsługa i terminowość pierwsza...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Catering na 6+ wątek zamknięty Korzystałam z usługi cateringowej - zamawiałam kanapeczki i babeczki. Po...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Catering w niedziele wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, zamówiony catering miałam na 9 osób a były takie...
~ZADOWOLONA i NAJEDZONA CAŁA RODZ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Rewelacja. wątek zamknięty Jedzenie jakbym była u babci na niedzielnym obiadku.
~A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

najlepsze devolaje w mieście wątek zamknięty - jak w temacie - to opinia mojego syna, którą zresztą podzielam. Uwielbiam...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lipca 2017

Obiad na imprezę rodzinną wątek zamknięty Świetne, smaczne, świeże jedzenie, przygotowane na imprezę rodzinną. Goście...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty zamówiłam tam jedzenie na próbę. po poleceniu. teraz żałuję. obiad...
~Magda
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Profesjonalizm wątek zamknięty Dziekujemy calemu Teamowi Bar Zulawski w Gdansku Wrzeszcz a szczegolnie...
~Daniela Ruta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Profesjonalizm i życzliwość wątek zamknięty Jakość, terminowość i cena - na 6! Profesjonalizm i życzliwość - nieocenione....
~Rodzina z Brzeźna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Catering na 6 wątek zamknięty Jakość jedzenia,estetyka podania,wielkość porcji,terminowość dostawy-wszystko...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

catering / obsługa na wysokim poziomie wątek zamknięty korzystając pierwszy raz z usług cateringowych, współpracę oceniam wysoko....
~FIRMA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

super catering wątek zamknięty Gorąco polecam, wszystko smaczne, świeże i bardzo ładnie podane, robi...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
100

postów

74

wątków

do góry