Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Naprawdę warto tam zajść!! wątek zamknięty Witam,jestem już dość długo klientką baru żuławskiego i z czystym sumieniem...
user_138018041623
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Wyśmienite! wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre, prawdziwie domowe ale nie było by tak dobre gdyby nie...
~Piotr
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2014

gdybyż było czyściej.... wątek zamknięty Obsługa bez zarzutu, sympatyczna Pani doradza w wyborze potrawy. Same...
~am
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Idealny na codzienne obiady dla zapracowanych wątek zamknięty Odwiedzam lokal regularnie. Nie jest to miejsce na spotkanie biznesowe albo z...
~Rummy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

dobra jakość i niskie ceny to nie wszystko!!! wątek zamknięty obsługa baru to jakaś kpina. Zamawiałam kilkakrotnie bo wciąż miałam...
~zawiedziona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

MILE ZASKOCZONA wątek zamknięty Słyszałam bardzo wiele o tym barze . Jedni chwalili , drudzy mają średnie...
~Wiesia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 marca 2014

Catering wątek zamknięty Zamówione dania były smaczne, ładnie podane. Właściciel dodał nawet trochę...
~M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Jedzenie jest bardzo dobre Pan który przyjmuje zamówienia jest bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Jedzenie jak u mamy.. ;-) wątek zamknięty Duzo zestawów do wybory, poza tym zupki naleśniki troche makaronów i...
~Agata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 listopada 2013

Obsługa jest poniżej krytyki wątek zamknięty Tak jak w temacie. Obsługa poniżej krytyki. Czas dostaw przekraczający...
~Arcek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

MASAKRYCZNY FACET ODBIERAJACY TELEFONY!! wątek zamknięty CENY SUPER, DOWOZ... PONAD 1.5H... ALE NAJGORSZY BYL FACET, KTORY ODEBRAL...
~VIOLA
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2011

moja opinia wątek zamknięty Ładne wnętrze, miła i zgrana obsługa - lubię tam jeść. Obsługa dba o bar,...
~klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

To jest to!!! Gorące i smaczne!! prawie jak u mamy wątek zamknięty Miałam remont kuchni, więc "skazana" byłam na kuchnie na telefon, napisałam w...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lipca 2012

Zamówienie w ,,Bar Żuławski" wątek zamknięty Niestety nie mogę wyrazić pozytywnej opinii o tymże Barze. Jedzenie, które do...
~Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

nieprawdziwe informacje na stronie!!! wątek zamknięty Wchodząc na stronę baru jest wyraźnie napisane że jedzenie dowożą na telefon...
~Niezadowolony niedoszły klient
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Gośka - opinia wątek zamknięty Zostałam mile zaskoczona co do jakości potraw i ceną jaka mnie zaskoczyła...
~Gośka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2011

"ŻUŁAWSKI" TO MÓJ BAR !!! wątek zamknięty W barze żuławskim stołowałem sie wiele lat ! NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO !!! Zawsze...
~Andrzej P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 stycznia 2012

Pytanie do kierownictwa baru... wątek zamknięty Dlaczego, co chwile poszukujecie kierowcow do rozwozenia posilkow? Tacy...
~WujekStaszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

Ola - opinia wątek zamknięty Niestety, mimo , że na stronie lokalu umieszczona jest informacja , że lokal...
~Ola
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lipca 2011

rewelacyjne miejsce polecam wątek zamknięty polecam każdemu kto lubi dobrze zjeść pyszne domowe jedzenie, zamawiam na...
~agata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
100

postów

74

wątków

do góry