Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kiepskie jedzenie wątek zamknięty Wam tam smakuje? ziemniaki zimne, niedogotowane, zupy słone, surówki nie...
~Mirasso
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 marca 2011

Olgierd S. - opinia wątek zamknięty Jestem stałym klientem korzystam z usług baru wraz z moim 9 letnim synem....
~Olgierd S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2011

ADAM - opinia wątek zamknięty PRACUJĘ W FIRMIE, KTÓRA KORZYSTA Z USŁUG BARU ŻUŁAWSKIEGO OD KILKU LAT ....
~ADAM
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

Fajny bar, korzystałem z baru i dowiedziałem sie że również dowożą!! wątek zamknięty Oferta na miejscu w barze z ulotką na telefon jest troche inna,ale jedna i...
~aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 marca 2011

Zdecydowanie odradzam! wątek zamknięty Jak najbardziej podzielam negatywne opinie dotyczące jakości potraw....
~B.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 marca 2011

Kiepskie jedzenie wątek zamknięty Wam tam smakuje? ja korzystam bo muszę gdyż zakład gdzie pracuje daje bony...
~Mirasso
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 marca 2011

nie jest zły, mogę polecić jak ktoś ma ochotę na coś gotowanego po domowemu wątek zamknięty jedzenie na ogół dobre - po domowemu, dowóz rzadko na czas czasem grubo...
~agata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

Bar z domowym jedzeniem...polecam wątek zamknięty Lubie jadać na miejscu bo szybko i tanio,a jak nie mam czasu podjechać...
~jula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

ZAWSZE ŚWIEŻE I SMACZNE POLECAM ;-) wątek zamknięty ZAMAWIAM OD KILKU LAT PLACKI PO CYGAŃSKU, ZESTAWY OBIADOWE I ZUPY, ZAWSZE...
~ANDRZEJ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

prawdziwe domowe jedzenie wątek zamknięty po raz pierwszy skorzystaliśmy z usług tego baru i jesteśmy bardzo...
~IRENA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 listopada 2010

Bardzo pozytywna wątek zamknięty Z Baru Żuławskiego korzystam od kilku lat . Nie zdażyło mi się aby...
~Henito
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 października 2010

Średnie jedzenie na telefon wątek zamknięty Pare razy zamawialem stad jedzenie na telefon. 3x placek cyganski: pierwszy...
~Ossi
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 września 2010

przemek - opinia wątek zamknięty wszystko oki jedzenie domowe bardzo dobra i bardzo tanie.ale:(jest tam...
~przemek
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 czerwca 2009

klakier - opinia wątek zamknięty brawo personel!!!!!
~klakier
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
100

postów

74

wątków

do góry