Bar pod Rybą

Bary Jedzenie na wynos

Gdańsk, Piwna 61/63

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa i Andrzej z Podlasia - ocena Wyśmienity bar w sercu Starego Gdańska! Wystrój i klimat pasujący do miejsca....
~Ewa i Andrzej z Podlasia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 6 stycznia 2024

Dave - opinia Wszystko tip top, jedzenie i obsługa ;)
~Dave
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lipca 2022

Sylwia - opinia wątek zamknięty Byłam tam 17lat temu i nadal mam miłe wspomnienia. W szczególności jak...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

polecam wątek zamknięty Moje ulubione miejsce, tylko ten czas oczekiwania - ostatnio 65 minut -...
~Lena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 maja 2018

Pierwszy i ostatni raz! wątek zamknięty Do Baru trafiliśmy z polecenia koleżanki a tu taka niespodzianka!....niemiła...
~Beata
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2011

flądra ze smażoną cebulą wątek zamknięty co sądzicie o połączeniu: flądra ze smażoną cebulą? Podano mi tam flądrę ze...
~Mat
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Zakochańce wątek zamknięty Najwspanialsza knajpa w jakiej kiedy kolwiek byliśmy.... w całej Polsce nie...
~Anita
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

Najlepsza obsługa w mieście wątek zamknięty Po raz kolejny trafiłam do baru w piątkowy wieczór, jak zwykle miła obsługa,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

Jedzenie pyszne wątek zamknięty Jedzenie pyszne, obsługa fatalna - nie kojarzą obsługiwanych osób, nie wiedzą...
~sowcia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Po dłuższej przerwie odwiedziłam Bar pod rybą i polecam ziemniaka duo - smak...
~Marianna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

Już nie jest tak dobrze... wątek zamknięty Ech... zwykle było fajnie a wczoraj przeżyłam rozczarowanie... Zamówiłam...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre, zawsze świeże. Fajny pomysł zarówno na menu jak i na...
~B
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

pysznie :) wątek zamknięty Bardzo smaczne ziemniaki , miła obsługa co do cen faktycznie nie należą do...
~patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Najsmaczniejsze miejsce w Gdańsku! wątek zamknięty Obsługa, klimat... i przedewszystkim przepyszne ziemniaczki! Pierwszy raz...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Polecam, jedzenie na wieczór we dwoje i rodzinny posiłek. wątek zamknięty Bar pod Rybą na ul. Piwnej 61/63 Pyszny ziemniak z rewelacyjnymi sosami do...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

Fatalna obsługa!! wątek zamknięty Żarełko jak to w barze, raz lepiej raz gorzej, ceny typowo z ulicy Piwnej....
~Jerzy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

pyszny ziemniak wątek zamknięty z farszem rewelacja innych dan nie probowalem bo nie przepadam za ryba ale...
~vito
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

:) wątek zamknięty Byłam w Barze pod Rybą pierwszy raz. Menu bogate, ziemniak pyszny,...
~R
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

Trochę drożej wątek zamknięty Jestem stałą bywalczynia tego baru , ale ostatnio niemile zaskoczyła mnie...
~mika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam, wszystko jest ok.
~MICH
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

62

wątków

do góry