Bar u Senwickich

Bary Catering

Gdynia, Władysława IV 34A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sebastian - opinia wątek zamknięty Byłem tam dwa razy obsługa beznadziejna chyba pracują tam za kare albo...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

arka gdynia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z potraw, smaku i ceny.
~kenez60
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lutego 2019

Bardzo kiepska obsługa wątek zamknięty Nie polecam na wynos - brak odpowiednich naczyń oraz kiepska bezmyślna...
~BEZLITOSNA
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Ocena: Październik 2017 wątek zamknięty Tacy polecani, tacy "pyszni", mnie niestety rozczarowali. Ceny istotnie - na...
~Morska303
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Pyszności wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzonko w przystępnej cenie , polecam !
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

Rewelacja wątek zamknięty Obiady pyszne ale sniadania zwalaja z nóg. Duze porcje bardzo przystępne...
~Ann
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Najlepszy lokal w Gdyni za przystępne ceny wątek zamknięty Wielokrotnie tam jadłem bo mam taką prace że blisko mnie jest ten lokal,...
~Brywka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Raj dla podniebienia wątek zamknięty Dzisiaj byłam tam z synem pierwszy raz,jestem z Lęborka,po prostu raj dla...
~Agusia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 maja 2016

Okropna obsługa wątek zamknięty Byłam dzisiaj z koleżanką. Zamówiłyśmy "ziemniaczki" - jako...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Szok wątek zamknięty Czemu takiego miejsca nie znajdę w Warszawie byłem na weekend w Gdyni...
~Chojno
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

rewelacja wątek zamknięty Jedzenie zawsze swieże i pyszne.Obsługa przemiła i szkoda, że szef nie zawsze...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Szybko, tanio i smacznie - w porze obiadowej się "korkuje" ale za to wszystko...
~Aleksander Kępa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

polecam jest smacznie i tanio wątek zamknięty Byłam pozywywnie zaskoczona . Jedzenie bardzo smaczne, porcje duże a nie...
~Halina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

gdy - opinia wątek zamknięty Byłam ostatnio kilka razy i zawsze nie było moich ulubionych klusek śląskich...
~gdy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Byliśmy całą rodziną. Jedyny minus, to tłum ludzi, ale rozumiem wszystkich...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Polecam!! Najsmaczniejszy Bar w Gdyni!! wątek zamknięty Zawsze problem z wolnym stolikiem!! Jedzenie lepsze niż u mamy!! To wspaniale...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

W kategorii bar ścisła czołówka. wątek zamknięty Jedno z najlepszych miejsc na tani i zdrowy obiad w trójmieście. Obsługa miła...
~kk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

Bar u Senwickich wątek zamknięty Jak dla mnie bar ten zasługuje na jak najwyższą notę!! Bardzo...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2014

Trzyma poziom wątek zamknięty Byliśmy kilka razy. Zawsze zadowoleni, spory wybór, mimo 'bamarów' jedzenie...
~Macias
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Wszystko ok, jedno małe ale...... wątek zamknięty Pierwszy raz trafiłam do tego miejsca. Wszystko mi się podobało. Miła i...
~BaDu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry