Widok

Baran na quadzie

Nie masz co robić w nocy tylko jeździć ty g*wn...em po Baninie w środku nocy? bezrobotna ameba która żyje na koszt rodziców,naćpa się i jeździ pół nocy! Później się rozbije lub wjedzie kogoś i będą mówić to dobry chłopak był!!!!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5
kur** samoloty wam nie przeszkadzaja a ktos kto pojezdzi sobie troche na quadzie juz tak jak wam sie cos nie podoba to wypitalac
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Uspokójcie się ludzie, aż szkoda czytać tych waszych wypocin... Jakaś masakra
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to sie wyprowadź i skończ gimnazjum! wyjedziesz na ulice tym szrotem to każdy spisze twoje tablice i zrobi ci foty gdzie stacjonujesz!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie dawac spokoju bandytom drogowym; nekac, zglaszac, nagrywac, upubliczniac. albo wysylac info do szkol czy firm. jak tak zrobilem i bandzior dostal w robocie nagane. dreczyc az sie gnoje naucza. do skutku
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
dobre. kasacja. zawsze mowie- jak jestes debil to nie zabieraj glosu. a wiec: raczka, ale rano i wieczorem?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ty co robisz ciekawego.rąsia?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ty ciagle i wciąż agresywny o nieładny przedwcześnie zestarzaly
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Macie pretensje że ku*wa robi cos ciekawszego niz wy siedzący na forum banino całymi dniami XD
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13
Jak wam cos przerzkadza to wyp**rdalać z banina albo lepsze okna kupcie żeby żaden dźwięk nie dochodził
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15
kij wam w pi*dy, quadowiec też człowiek
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
Autorefleksja?? Moze u 10%. Na wiekszosc dziala jedynie realny, wysoki mandat, zwezenia, progi itd.
Tak jest w kazdym kraju. A w naszym kraju wlasnie tych rzeczy brakuje, dlatego mamy taki bandytyzm na drogach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
.... nie ma szansy na autorefleksję... Ci ludzie, kobiety z DZIEĆMI W AUTACH !!!!! wyprzedzający na księżycowej czy innych bocznych są nie do zreformowania... ja już to wiem.
Az się boję co by było gdyby te ulice były asfaltowe.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polać panu XDD
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bez przesady XDD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie żebym bronił kogoś na quadzie, ale wielu kierowców (w tym pań) jeździ księżycową i pszenną z prędkościami mocno ponad to co policja uznaje jako "prędkość dostosowana do warunków jazdy".
Może nie hałasują aż tak jak quad, ale zagrożenie powodują nie mniejsze.

Zastanówcie się z jakimi prędkościami SAMI jeździcie jumbostradami zanim ukamienujecie kierowcę quada.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ty spi*rdo*ino genetyczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na ksiezycowej jeden jeździ na quadzie i chyba tez gdzieś tam mieszka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodalbym jeszcze gownozjadow dymajacych w wiejskich "bmw" i ałdi ponad 70 w terenie zabudowanym .ostrzegam: nogi z dopy powyrywam jak dorwe taka lajze
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
@olo: Czy my jesteśmy jeszcze na forum, czy już w zoo?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wczoraj na Pszennej dyżurował patrol policji. I super :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry