Widok

Barbara - opinia

Moja paczka zostala nadana w dn. 22 lipca 2020 z Polski do USA. Mamy 27 listopad 2020, a mojej paczki jak nie bylo tak nie ma. Ostatni slad pruszcz gdanski, ponoc wyszla za granice - tyle, ze system amerykanski USPS caly czas pokazuje, ze paczka nie zostala im przekazana z Polski. Jak to mozliwe? Tylko w Polsce to mozliwe. Zaraz zglosze to na policje, bo cierpliwosc moja sie skonczyla. Paczka caly czas jest gdzies w magazynie po stronie polskiej. Najpierw policja, potem media. Moze cos w koncu drgnie i przesylka ruszy z miejsca.

wypowiedź zmoderowana ( 2020-11-27 19:26:27)

Moja ocena
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
bezpieczeństwo: 1
 
lokalizacja: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja paczka wysłana do USA 30 października 2020 z Warszawy do dziś nie dotarła do odbiorcy. Pani na poczcie w Warszawie poinformowała mnie, że paczka "wyszła" z Polski 2 listopada 2020. Pani nie może mi jednak udzielić informacji, kiedy dotarła do USA i musi to sprawdzić odbiorca! Faktycznie jest info na stronie, że 2 listopada 2020 paczka "wyszła", ale do WER Pruszcz Gd. a nie do USA. Sprawdziłam w USA, w systemie USPS nie ma informacji, że paczka opuściła Polskę, lecz że została skierowana do działu celnego poczty w WER Pruszcz Gdański. Moja poczta o tym nie wie?? i każe mi szukać paczki w USA. Gdzie my żyjemy?? Poszukiwania trwają dwutorowo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam taki sam problem, moja paczka do USA została nadana z Polski do USA 20.10.2020 r. Na stronie Poczty Polskiej - Śledzenie przesyłek informacja, że 26.10.2020 wysłano z Polski - z WER Pruszcz Gdański. System amerykański USPS rejestruje tylko, że paczka jest przygotowywana do wysyłki przez Pocztę Polską. W miejscu docelowym na poczcie w USA też taka sama informacja. Nie ma paczki, nikt nic nie wie, bezradność poczty jest ogromna. Proponują czekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

moja w tym samym czasie czy może już Pani paczka dotarła bo u mnie bez zmian.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie to samo. Zaginely 2 paczki do USA. Wedlug e- sledzenia powinny byc wyslana 2 list.2020 z Terminalu w Pruszczu. Poczta polska niestety prowadzi tylko elektroniczny tracking z miejsca nadania w lokalnym urzedzie poczt.do Term. WER w Pruszczu. Dzwonilem do USPS i US Customs .Moje przesylki nigdy nie dotarly do USA. Wyglada na to ze zostaly zeskanowane i ktos "zapomnial " je zaladowac do kontenera..Zglosilem juz reklamacje ktora bedzie rozpatrywana przez ....3 miesiace. zadne pieniadze nie wynagrodza mi mojej straty. Nauczka na przyszlosc dla wszystkich klientow poczty. korzystac tylko z kurierow ktorzy maja elektr.tracking od miejsca nadania do punktu przeznaczenia a do tych nie nalezy PP. Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poczta Polska WER

Klientka - ocena (3 odpowiedzi)

Mam pytanie: czy ktoś nadzoruje pracę kurierów? Przecież my jako klienci płacimy za usługę...

do góry