Widok

Bardzo Polecam!

Witam, szczerze mówiąc zaskoczona jestem, że tak mało jest tutaj pozytywnych opinii o CDS. Sama byłam uczestniczką Kursu Kadry i Płace w Centrum i jestem zachwycona podejściem do tematu, realizacją Kursu - praktyczne zajęcia, z których wyniosłam dużo więcej niż po 5 latach studiów. Obecnie wlasnie przymierzam się do rozpoczęcia w CDS kolejnego Kursu - Samodzielny Księgowy, zbieram pieniążki i na kolejną edycję chcę zarezerwować sobie miejsce. Mogę potwierdzić oraz polecić dany ośrodek szkoleniowy - ja jestem bardzo zadowolna, wiem, że koleżanki z kursu (serdecznie pozdrawiam) też były zachwycone. Poza tym moje 2 koleżanki załapały się jeszcze na edycję Samodzielnego Księgowego w grudniu 2009 - u nich, jak i przy moim kursie kadrowym stworzono specjalnie dwie grupy, bo osób z polecenia było tak dużo - to też chyba dobrze świadczy, prawda? Właśnie, grupy też są małe, co zapewnia doskonałe przyswojenie tematu, stały kontakt z prowadzącym - kadra profesjonalna i na codzień pracują w danych zawodach, więc są bardzo kompetentni i potrafią przekazać wiedzę - co jest niezmienie ważne! Do zobaczenia :)
Moja ocena
oferta: 6
 
poziom nauczania: 6
 
czas trwania kursu: 5
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć Agnieszko!!!

Z tej str. Ewa, byłam na tym samym kursie z Tobą:) Ale fajnie Ciebie tutaj spotkać, musimy podpowiedzieć CDS, aby organizowali nam jeszcze spotkania poszkoleniowe :)... Nie mam do Ciebie numeru, ale mam nadzieję, że CDS mi poda. Z okazji wypowiedzi na forum - również polecam CDS na wszelkiego rodzaju szkolenia, naprawdę "robią to z sercem" i bardzo praktycznie, człowiek wychodzi naprawdę nauczony. Osobiście polecam, pracowałam wcześniej w zupełnie innej branży, ale dzięki temu kursowi - kadry i płace i dużemu wkładowi w domu udało mi się przekwalifikować i teraz już od pół roku pracuję jako KADROWA:) A szystko dzięki CDS, dali nadzieję na zmianę i nauczyli naprawdę pożądnie. Poza tym na początku, jak jeszcze byłam przerażona nową pracą w kadrach - to pisałam maile do CDS i zawsze pomogli!!! Bardzo dziękuję!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry