Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Asystentka Zarządu z Modułem Komputerowym - POLECAM! wątek zamknięty Dziękowałam Pani Ani już wiele razy za zajęcia, jakie z nami miała. Chciałam...
~Agnieszka Zawistowska
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

Szkolenia z księgowości wątek zamknięty Byłam na szkoleniu z KPIR w CDS, jestem zachwycona - to mało powiedziane!...
~Agnieszka Rumińska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

kursy księgowe i EXCEL tylko w CDS!!! wątek zamknięty Osobiście uczestniczyłam w 2 szkoleniach CDS - księgowym: KPIR oraz EXCEL,...
~Magdalena W.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Mocno polecam! wątek zamknięty Brałam udział w kursie KPiR - osobiście prowadzę księgowość swojej...
~Aleksandra N.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

Kurs komputerowy z Panią Anią wątek zamknięty Chciałabym serdecznie polecić kursy komputerowe, które organizowane są w CDS....
~Elżbieta Zielińska
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 października 2012

STRATA CZASU wątek zamknięty Uczestniczyłam w kursie Kadry i Płace, ktorym tak bardzo szczyci sie CDS, jak...
~Kasia
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

Samodzielny Ksiegowy - super wątek zamknięty Witam, bylam na Kursie Samodzielny Ksiegowy, styczen-marzec 2012, polcam...
~Alicja Falkowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2012

świetna kadra oraz sprzęt! wątek zamknięty CDS zorganizował u nas w firmie szkolenie z EXCELA, zaczęło się od grupy osób...
~Karolina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

Kursy Komputerowe - zdecydowanie TAK:) wątek zamknięty Witam, ukończyłam w ubiegłym roku Kurs Komputerowy organizowanym przez CDS,...
~Aleksandra Bednarska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

Joanna R. - opinia wątek zamknięty Opiniuję bardzo pozytywnie!!! Osobiście ukończyłam 3 edycje kursów księgowych...
~Joanna R.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

... wątek zamknięty Witam, ... Całym sercem jestem z CDS,... Pozdrowienia dla Pani Agnieszki,...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 listopada 2010

Polecam wątek zamknięty Witam, Chciałabym polecić kursy organizowane w CDS, przemiła atmosfera i...
~Marzena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 maja 2010

Bardzo Polecam! wątek zamknięty Witam, szczerze mówiąc zaskoczona jestem, że tak mało jest tutaj pozytywnych...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 stycznia 2010

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Witam, miałam przyjemność skorzystania ze szkoleń organizowanych przez CDS z...
~Beata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

Polecam, polecam!!! wątek zamknięty Byłam na Kursie Komputerowym, po czy zapisałam się też na Kurs Księgowy...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 lutego 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

15

wątków

do góry