Widok

STRATA CZASU

Uczestniczyłam w kursie Kadry i Płace, ktorym tak bardzo szczyci sie CDS, jak mówia to ich "Konik"! Niestety w zupelnosci potwierdzam poprzednią opinie! Kurs byl jedna wielka farsa, szkoda tylko, ze naszym kosztem. Zadnych uzytecznych umiejetnosci po nim nie wyniosłam. Poza milym wystrojem wnetrz i dobrym wyposazeniem sali nie mozna o tym kursie powiedziec zadnego dobrego słowa. Prowadzaca niekompetentna, nieudolna i niedoswiadczona. Zdazalo sie ze kursantki mialy wiekszą wiedze od prowadzacej!! Poza tym KP kazdy moze sam poczytac w domu.
Jak widac zwyciezyła chcec zysku, a nie troska o zadowolenie klienta. Uwazam, ze CDS miało obowiazek zatrudnic na zastepstwo osobe kompetenta, a nie mloda absolwentke, ktora czerwieniała z obawy przed kazdym nowym pytaniem, ktore padało z sali.
Z uwagi na cala patowa sytuacje. Zaproponowano nam dodatkowy weekend zajec, ale dopiero w marcu, czyli 4 miesiace po zakonczonym szkoleniu. Nie zaproponowano nawet 10% zwrotu wcale nie malych kosztow, jakie kazdy musial poniesc za to bezużyteczne szkolenie.
Moja ocena
oferta: 3
 
poziom nauczania: 1
 
czas trwania kursu: 3
 
wyposażenie: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17
Kasiu, byłam z Tobą na tym Kursie. W międzyczasie skończyłam jeszcze KPiR oraz VAT w CDS, jestem bardzo zadowolona z przeprowadzanych zajęć. Podejście praktyczne do zajęć sprawia, że nabyliśmy wiele wiedzy, którą wykorzystuję w pracy. Fakt, że Pani Trener Kadr i Płac, która miała prowadzić z nami zajęcia poszła urodzić dziecko, chyba zasługuje na wybaczenie. Zastępstwo było bdb, tylko stres jaki wprowadzałaś na zajęciach nie służył całej grupie. Zajęcia z Panią Dorota odbyły się, ale jedynie Ty na nie przyszłaś podobno, gdyż pozostała grupa nie czuła takiej potrzeby. Szkoda, że o tym nie napisałaś, bo niesłuszną opinię wystawiłaś. Ośrodek jest naprawdę doskonałym miejscem na podnoszenie kwalifikacji zawodowych, kursanci tam wracają - co jest chyba najlepsza renomą i oceną prowadzonych zajęć. Osobiście jestem bardzo zadowolona, że znalazłam takie miejsce i żal mi Kasiu, że nosisz w sobie tyle złośliwości i potrafisz takie rzeczy wypisywać.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani KASIA, mam nadzieję, że jest wpisana na każdą czarną listę, tupet miała nieziemski, żałosne teksty, prowokacje, szkoda czasu - tak, ale na kontakt z taką osobą. Dlaczego nie mialas odwagi powiedzieć na głos pracownikom czy dyrekcji CDS, to co myślisz, a nie tylko po kątach nas prowokowałaś. Wiesz, że nie zgadzałyśmy się z Twoją opinią, zastępstwo Pani Agnieszki zaakceptowałysmy ze względu na poród Pani Doroty, jedynie Ty robilas problemy, szkoda że w taki szyderczy sposob. 10% - tez masz żal o to, że część osób skorzystało z 10% rabatu, a Ty nie. Ale ile razy miałyśmy Ci tłumaczyć, że my w CDS byłyśmy już kolejny raz. Każdy, kto skorzystał wczesniej z innego kursu, może uzyskac 10% rabatu na kolejny. Strata czasu to spędzanie czasu z Tobą. Przepraszam, ale denerwują mnie takie osoby (jak Pani KASIA pisząca powyższy post), które opinię o sobie mają na najwyższym poziomie, a reprezentują najniższy tak żałosną postawą i szarpią komuś niesłusznie opinię. CDS jest świetnym miejscem, byłam podczas kontroli Urzędu Marszałkowskiego w CDS, otrzymali najwyższe noty wraz z Rekomendacją. Zresztą, proszę samemu sprawdzić i przekonać się, ja polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry