Widok

Bardzo dobry kurs, polecam.

Polecam kurs każdemu kto chciałby rozpocząć przygodę z barmaństwem. Zajęcia prowadzone są w profesjonalny ale jednocześnie przystępny sposób dla każdego. Na kursie główny nacisk kładzie się na praktykę dzięki czemu jesteśmy lepiej przygotowywani do przyszłej pracy.
Moja ocena
oferta: 6
 
poziom nauczania: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, obecnie jestem na etapie powrotu do pracy i dlatego bardzo interesują mnie kursy i szkolenia, ponieważ zależy mi na tym, aby podnieść nieco swoje kwalifikacje zawodowe, a właściwie poprzypominać sobie trochę wiedzy ze studiów.Kilka lat temu skończyłam Zarządzanie przez ten czas jednak nie pracowałam, urodziłam dwoje dzieci.Mam wrażenie, że mnóstwo rzeczy po prostu pozapominałam dlatego kurs lub szkolenie wydaje mi się dobrym "preludium" na mój problem i kompleksy.Myślę, żeby wybrać wsb.pl , ponieważ widzę,że mają tam "bogaty wachlarz" szkoleń i usług.Poza tym zauważyłam,że Wyższa szkoła Bankowa cieszy się dużym zainteresowaniem.Jakie szkolenie Waszym zdaniem powinnam wybrać ?Będę wdzięczna za porady wracam na stanowisko specjalisty ds.marketingu.Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry