Masters of Bartenders

Kursy zawodowe

Gdańsk, Zakopiańska 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
AJ - ocena Kurs barmański warty swojej ceny, nie tylko pod względem merytorycznie...
~AJ
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 lutego 2024

Seven - opinia Jestem bardzo zadowolony z Kursu Baristycznego dlatego 7 Gwiazdek.Miła...
~Seven
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 grudnia 2022

Właśnie Tak - opinia wątek zamknięty Super kurs. Lepszego nauczyciela nie znajdziesz
~Właśnie Tak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2021

Zofia - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalny kurs prowadzony w super przyjaznej atmosferze, bez...
~Zofia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Polecam kursy w Masters of Bartenders z czystym sumieniem. Oba kursy, które...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

małgorzata - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, ciekawie, niezwykle praktycznie. Gorąco polecam.
~małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lutego 2021

Martyna Sendrowska - opinia wątek zamknięty Uczestniczyłam zarówno w kursie barmańskim jak i baristycznym i oba gorąco...
~Martyna Sendrowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 stycznia 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam z czystym sercem, ukończyłam dwa kursy. Jeden lepszy od drugiego,...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 stycznia 2021

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Mega doświadczenie. Super prowadzący, miła atmosfera. Polecam każdemu
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 września 2020

Maria Tokar - opinia wątek zamknięty Skończyłam kyrsy barmańsie w lipcu i jestem bardzo zadowolona! Najlepsze...
~Maria Tokar
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

Wojciech - opinia wątek zamknięty Świetna organizacja kursu, kompetentny prowadzący i bardzo dobra atmosfera....
~Wojciech
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lipca 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Jedna z lepszych decyzji w życiu
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Asia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Ogrom wiedzy przekazywanej jasno, klarownie, ciekawie i z...
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam każdemu . Świetna atmosfera, super prowadzący, który...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2020

Maciek - opinia wątek zamknięty Niesamowity kurs! Idealnie nadaje się dla przyszłych barmanów, jak również...
~Maciek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Wspaniały kurs. Bardzo polecam
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lutego 2020

wiotom - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne szkolenie prowadzone przez Pana Tomka. Dwa dni zajęć...
~wiotom
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Profesjonalny kurs barmański! Trzy dni intensywnego pakowania do głowy wiedzy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Znakomite szkolenie, nadal jestem w szoku... Tomek, to strasznie pozytywny...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Wojciech - opinia wątek zamknięty Byłem na kursie baristycznym. Jeżeli się tym interesujesz, to musisz pójść!
~Wojciech
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry