Masters of Bartenders

Kursy zawodowe

Gdańsk, Zakopiańska 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - opinia nowy temat Jedna z lepszych decyzji w życiu
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Asia - opinia nowy temat Bardzo polecam. Ogrom wiedzy przekazywanej jasno, klarownie, ciekawie i z...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 31 marca 2020

Magda - opinia nowy temat Serdecznie polecam każdemu . Świetna atmosfera, super prowadzący, który...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 31 marca 2020

Maciek - opinia Niesamowity kurs! Idealnie nadaje się dla przyszłych barmanów, jak również...
~Maciek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 lutego 2020

Michał - opinia Wspaniały kurs. Bardzo polecam
~Michał
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 lutego 2020

wiotom - opinia Bardzo profesjonalne szkolenie prowadzone przez Pana Tomka. Dwa dni zajęć...
~wiotom
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2020

Paweł - opinia Profesjonalny kurs barmański! Trzy dni intensywnego pakowania do głowy wiedzy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 27 stycznia 2020

Mateusz - opinia Znakomite szkolenie, nadal jestem w szoku... Tomek, to strasznie pozytywny...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2019

Wojciech - opinia Byłem na kursie baristycznym. Jeżeli się tym interesujesz, to musisz pójść!
~Wojciech
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2019

Polecam ! Z czystym sumieniem mogę polecić kurs barmański w Masters of Bartenders....
~Martyna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 października 2019

Najlepsi Polecam po stokroć. Uczestniczyłam w dwóch kursach organizowanych przez...
~Martyna
-

dodano: 27 października 2019

Kurs Barmański W 100% mogę polecić Kurs Barmański organizowany przez Masters of Bartenders....
~Dawid
-

dodano: 14 października 2019

Iza - opinia Duża dawka profesjonalnej wiedzy i praktyki, a przy tym sporo dobrej zabawy,...
~Iza
-

dodano: 10 października 2019

kurs barmański wszystko się zgadzało, intensywnie (sobota i niedziela), ale świetnie podane,...
~piotr
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 15 lipca 2019

Jakub - opinia Szczerze polecam. Na zajęciach panuje super atmosfera, wiedza bardzo...
~Jakub
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 16 czerwca 2019

- opinia Na poczatku nie bylem do konca przekonany, czy warto isc na jakikolwiek kurs,...
~anonim
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 maja 2019

- opinia Jestem bardzo zadowolony z zakupionego kursu. Ciekawie przedstawiona teoria,...
~anonim
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 maja 2019

Świetna zabawa W kursie brałem udział tylko dla siebie i dla przyjemności, naprawdę świetna...
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lutego 2019

Kurs barmański Jestem bardzo zadowolony z kursy. Bez zbędnego nadmiaru teorii, tylko rzeczy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2019

kurs baristyczny Kompleksowe omówienie wszystkich działów z programu. Teoria przekazywana w...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry