Widok

Bardzo dobrze, ale...

To jest super restauracja, z bardzo dobrą lokalizacją jeżeli ktoś przy posiłku chce popatrzeć sobie na plażę i morze. Obowiązkowa pozycja dla turystów, którzy chcą zjeść rybę w lepszych niż barowe standardach. Dania z ryb smakują naprawdę rewelacyjnie (polecam Specjalność twareny - 3 gatunki ryb w 1 daniu), chociaż ceny są nieco wyższe niż w barowych smażalniach. Ale naprawdę warto dać te kilka złotych więcej. Jedyne, ale to:
- nieco długi czas oczekiwania (pół godziny to standard i często minimum), o czym jednak kelnerzy zazwyczaj z góry informują
- ostatnio chyba zmienił się kucharz/kucharze, bo byliśmy tam 2 razy w krótkim odstępie czasu i ryby nie były tak smaczne (w jednym z dań były wręcz fatalnie przesolone), jak kiedyś, warzywa w maśle czosnkowym to była jakaś pomyłka (tona masła, w którym warzywa się dosłownie utopiły i prawie zero czosnku), frytki były zaś przesmażone i chyba w starym oleju.
Wiem na co stać tę restaruację (w pozytywnym znaczeniu) i mam porównanie bo chodzimy tam mniej więcej raz w miesiącu i mam nadzieję, że to był wypadek przy pracy, a nie stała tendencja obniżania jakości dań.
Moja ocena
obsługa: 5
 
menu: -
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 5
 
4.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za, generalnie, jednak pozytywną opinię. Zaręczam, że opisana sytuacja musiała być wypadkiem przy pracy. Bardzo rzadko, ale jednak się nam to zdarza. Myślę, że tak się zdarza we wszystkich restauracjach. Zwłaszcza w trakcie sezonu wakacyjnego, gdy mamy bardzo duży ruch. Oczywiście staramy się o jak najmniej wpadek, ale.. Przepraszam za zaistaniałą sytuację.
Jaśko Pawłowski (właściciel)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry