Tawerna Rybaki

Restauracje

Sopot, al. Wojska Polskiego 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa M - opinia Ostatni mój posiłek w Tawernie przypominał danie z taniego fast-foodu. Dodam,...
~Ewa M
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 27 lipca 2021

beata - opinia Smakowa porażka! Jedzenie be smaku, nieprzyprawione, tatar to jakaś kpina, w...
~beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2020

Luiza - opinia Bardzo slabo, są ciekawsze i smaczniejsze miejsca
~Luiza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 sierpnia 2020

Kazimierz - opinia Ładny lokal, wystrój przyciągający klienta ale oferta jest kpiną z klienta....
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2020

Niedzielny obiad Bardzo miła obsługa to fakt. Menu ciekawe, jednak w potrawach brak smaku....
~Goście
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2019

Hamska obsługa do potęgi wątek zamknięty 12 listopada o 14 udałem się z rodzinką na obiad do tawerny. Usiedliśmy na...
~Pawel
3

dodano: 12 listopada 2017

duze rozczarowanie wątek zamknięty niestety nie jestesmy zadowoleni ani z pobytu w panstwa obiekcie ani z...
~agnieszka
-

dodano: 5 września 2019

Rozczarowanie wątek zamknięty Wybrałam się z Przyjaciółką wczoraj wieczorem na rybę. Polecona nam została...
~Alicja
-

dodano: 18 kwietnia 2019

Najgorsza restauracja w jakiej byłam wątek zamknięty Po zajęciu stolika zostaliśmy poinformowani, ze czas oczekiwania to 40 min....
~Iza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 maja 2018

Zbliża się sezon... wątek zamknięty Witam, w dniu dzisiejszym (02.04.17) byłem z rodziną 2+2 na obiedzie. Daliśmy...
~Maciej
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2017

odradzam wątek zamknięty Jeszcze przed remontem była to nasza ulubiona restauracja rybna w...
~gosia
1

dodano: 13 stycznia 2017

Straszna żenada wątek zamknięty Byliśmy z żoną stałymi klientami przed remontem poszliśmy 25 lutego na...
~Maciej (Rozczarowany klient)
-

dodano: 25 lutego 2017

rozczarowanie wątek zamknięty Wystój po remoncie korzystny ale niestety przedkłada się to na jakość dań i...
~Artur
-

dodano: 27 listopada 2016

Remont na tak, kuchnia na nieeeeeeeeeee wątek zamknięty Po remoncie jestem zdecydowanie na nie, zupa kartoflanka łososiowa nie ma...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Jeszcze w sezonie 2015 była to ciekawa restauracja. teraz to zwykła smażalnia ryb. wątek zamknięty Przez rok menu uległo skróceniu, z odpowiednio rozbudowanego ale...
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lipca 2016

Super reatauracja wątek zamknięty Nie wiem, skąd się wzięły te złe opinie. Byłam dość częstym gościem Tawerny i...
~aew
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 października 2015

Brak szacunku dla konsumentów wątek zamknięty Na wejściu zostałyśmy obrażone przez kelnera komentarzem, że toaleta jest na...
~Warszawianki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Das Beste Essen in Sopot... wątek zamknięty Ich durfte schon des öfteren mit meiner Familie oder Geschäftsleuten im...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

masakra! wątek zamknięty OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! Poszliśmy z rodziną na kolację. Usiedliśmy od razu...
~sonny00
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Rozczarowanie wątek zamknięty Wysuszony na wiór łosoś, okropny sos kurkowy, słaba zupa rybacka, niedobre...
~Wiki
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
71

55

wątków

do góry